پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٢٠:١۵:٢٨
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: شهرستان بزرگ لارستان آماده پذیرایی واستقبال از مهمانان نوروزی است.
٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٢٠:١١:۴٠
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از سالن در حال احداث چند منظوره شهر عمادشهر بازدید کرد.
٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٠۶:۴٣:٣٠
آوردن سوغات از سفر، یکی از آداب و رسومی است که از گذشته در جامعه مرسوم بوده و مردم در سفرهایشان، بسته به نوع سفر، اعم از تفریحی و مذهبی سعی بر آن داشته‌اند که محصول خاص آن شهر را انتخاب، تهیه و به دیار خود به عنوان هدیه بیاورند.
٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٠۶:۴١:٣۶
شهر من این جاست.‌ من از همین نزدیکی ها با تو حرف می زنم. اهل همین کوچه پس کوچه هایم. این جا لار است. 
٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٠۵:٢٨:٢٠
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: اداراتی که در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم قدم بردارند تشویق و روسای کم کار نیز با آنها برخورد می شود. 
٢٧ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٠۵:٠۵:٣٨
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: شورای هماهنگی دانشگاه ها در شهرستان تشکیل و از ظرفیت آنان در موضوعات مختلف استفاده شود. 
٢۶ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١٣:٠٣:٢٠
بازی با کلمات و استفاده از کلمات سوگیرانه، یکی از تخصص های رسانه هاست که در بکارگیری آن تبهری ویژه دارند. 
٢۶ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١٠:۴٩:٠٧
برخورد پژو پارس با تیر چراغ برق در شهر لار 1 کشته و 3 مصدوم  به همراه داشت.
٢۶ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١٠:۴٧:٠٣
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، رحیم بیژنی رییس شورای شهر و عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان، در آستانه عید باستانی نوروز پیام مشترکی صادر نمودند. در این پیام آمده است: 
٢۶ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١٠:٣۴:٠۴
همزمان با میلاد با سعادت امام جواد ع و درآستانه نوروز 1398 صفا فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به همراهی جمعی از پرسنل طی مراسمی از همکاری صمیمانه نمایندگان دانشجویی در اجرای فعالیت های آموزشی و فرهنگی مرکز تجلیل نمود. 
٢۵ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١۵:١٢:٢١
طرح بسیج سلامت نوروزی با اجرای گشت های بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی از ۲۰اسفند ماه تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۸ همزمان با سراسر کشور در لارستان وخنج کلید خورد.
٢۴ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ١۴:۴۴:٣۶
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: امروز وظیفه ما مسئولین این است که خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را تکریم نماییم.
٢٣ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٢٢:١٨:٣٩
در این بازدید دانشجویان معماری با همراهی سحر یادگارفرد ابتدا به روستای بائن رفتند و بر اساس مشاهدات خود ، معضلات این روستا را بررسی کردند که یکی از این معضلات که از همه بیشتر جلب توجه می کرد، نبود شبکه فاضلاب بود که آب های آلوده راهی جز سرگردانی در کوچه ها نداشتند و همین وضع ادامه پیدا می کرد تا اینکه تبخیر شوند.
٢٣ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٢٢:١٠:١١
منطقه درزو سایبان از بخش مرکزی لارستان سالهاست که منطقه محروم قلمداد شده و از فروش دو در صد نفت باید بهرمند شود.اما این موضوع فقط در حد حرف باقی مانده و به مرحله عمل نرسیده. اثری از هزینه کرد بودجه فروش این دو درصد نفت در این دهستان دیده نمی شود. اگر هم جزئی اختصاص داده شود بطور متوازن توزیع نمی شود فقط در یک روستا هزینه می کنند و ماباقی روستاها از این هزینه ناچیز محروم هستند. این ناعادلانه و نامتوازن بودن باعث شده بقیه روستاها از این امکانات ناچیز رفاهی هم محروم باشند.
٢٣ اسفند ١٣٩٧ ساعت: ٠٨:٢٧:۴۶
نوجوان لارستانی توانست در این دوره از مسابقات مقام اول را از آن خود کند.

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام