پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:۴۴:۴٧
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «توجه و تأکید بر مسائل هنجاری جامعه یکی از ارکان مهم راهبردی دانشگاه‌های تراز اول دنیا بوده و بر اساس ارزش‌های اجتماعی، فقط نحوه عملیاتی شدن آن متفاوت است.»
٨ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:٣۶:٣۴
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان محمدصادق یادگار مدیریت املاک و حقوقی در خصوص واگذاری عرصه واحد های مسکن مهر عنوان داشت: با توجه به سیاست های وزارت راه وشهرسازی و برنامه ابلاغی سازمان ملی زمین و مسکن و برابر با آئین نامه بند ب تبصره ۸ قانون بوجه سال ۱۳۹۸ این اداره کل در نظر دارد عرصه واحدهای مسکن مهر در شهرهای لار، گراش، اوز، لامرد، خنج و جویم را به قیمت کارشناسی روز به دارندگان قرارداد واگذاری مسکن مهر به فروش برساند.
۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٩:٣١:٢٧
دوره تخصصی جستجو و نجات در حوادث بین شهری در لارستان برگزار شد. 
۶ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٠:۵٨:٢١
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «سما» به‌عنوان مجموعه‌ای موفق شور دانش‌آموزی را به بالندگی دانشجویی متصل می‌کند و می‌تواند بسیاری از معضلات اجتماعی و گسل‌های فرهنگی را مرتفع و فضا را برای جامعه‌ سالم آماده کند.
۵ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٨:۴٧:٢١
بهزاد رضایی رييس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) لار از راه اندازی سامانه جواب دهی آزمایشگاه در این مرکز خبر داد.
٣ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١۵:۵٧:٠۵
به گزارش روابط عمومی بخشداری صحرای باغ؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش صحرای باغ به ریاست احمد علمدار بخشدار صحرای باغ و با حضور سیداحمد قتالی امام جمعه عمادشهر، مدیریت کتابخانه های عمومی شهرستان لارستان، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لارستان، و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن در محل شهرداری عمادشهر برگزار شد.
٣ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١٠:٠۵:٢١
نماینده ویژه وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان را معرفی کرد. 
٢ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١١:۴۶:۵٠
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، از ۱۳ طرح اجرا شده آبخیزداری در روستای هرمود بخش صحرای باغ لارستان بازدید کرد.
٢ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ١١:۴۵:۵٧
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: رفتار مناسب و اخلاق نیکو در کنار خدمات تخصصی پزشکان، رضایتمندی مردم و بیماران را در پی دارد.
٢ بهمن ١٣٩٨ ساعت: ٠٧:۴٣:٣۵
مسئول هیئت کشتی لارستان گفت: قهرمانان کشوری و بین المللی برای همیشه از پرداخت شهریه معاف می شوند.
٣٠ دي ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠۴:١٩
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «امروز فضای جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند پویایی، شادكامی و طراوت بوده و برای رسیدن به این امر مهم شایسته است ورزش در دستور كار نهادهای مسئول قرار گیرد.»
٣٠ دي ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠٣:٠٨
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «دانشگاهیان به‌عنوان پیش‌قراول آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی جامعه، شبهه‌افكنی دشمن را خنثی كنند.»
٣٠ دي ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠٠:٣۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «در روزهای آتی همایش سردار صدور ارزش‌های انقلاب با هدف بررسی شخصیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.»
٣٠ دي ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:۴۶:٣۴
مسئول هیئت کشتی لارستان در حکمی رئیس کمیته انضباطی این هیئت را منصوب کرد. 
٣٠ دي ١٣٩٨ ساعت: ٠۶:٣٠:۵٩
سید عبدالمهدی میرپور رئیس شورای اسلامی شهر لار در گفتگویی اختصاصی، گفت: سال های 96 تا 98 را می توان نقطه عطفی در عملکرد اجرایی مجموعه مدیریت شهری لار در زمینه عمرانی دانست. کلید خوردن پروژه های بی شمار عمرانی در سرتاسر شهر و پیگیری مجدانه طرح های نیمه تمام، نوید یک دوره پرکار و ثمربخش را در زمینه توسعه زیرساختی داد که البته نشانه های آن در تخصیص بودجه های عمرانی این سالها به خوبی دیده می شود. 

لوگوی دیجیتال