پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٢٠ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١٩:٣٢:۵٣
5 طرح خدماتی حوزۀ بهزیستی با حضور رئیس بهزیستی کشور، فرماندار ویژه لارستان ، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و جمعی از مسئولان و خیرین با اعتباری بالغ بر 47 میلیارد ریال در لارستان افتتاح شد. 
٢٠ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١٧:٣٣:۵٠
بدون تردید چهاردهم آذر ماه ۹۶ را باید نقطه عطف دیگری در ورزش کشور؛استان پهناور فارس و همچنین روزی خوب در تاریخ لارستان و بخش کهن جویم دانست روزی که مزین به حضور قهرمانان صاحب نام ملی و چهره های سیاسی اجتماعی کشور در روستای چغان بخش جویم لارستان جهت افتتاح ورزشگاه فوتبال با چمن مصنوعی گردید 
١٩ آذر ١٣٩۶ ساعت: ٢١:٣۶:۴٨
شماره شصت و چهارم هفته‌نامه «عصر لارستان» منتشر شد. 
١٩ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۴:۵٧:٢٢
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، دو سالن ورزشی و رزمی صالحین در لارستان افتتاح شد. 
١٨ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۵:۵١:۴۴
١٨ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۴:٢۴:٠۵
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به اتفاق فرماندار ویژه لارستان از نمایشگاه تولیدات بومی و محلی در لارستان دیدن کرد. 
١٧ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١٣:٠٢:٢٩
تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با پیروزی بر سپاهان اصفهان قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال کشور شد.
١٧ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١٠:٣٣:٠٠
دیدار دوستانه والیبال بانوان لارستان روز دوشنبه  ۱۳آذر 96 بمناسبت هفته وحدت بین دوتیم صعود لارستان به مربیگری خانم مینا حکمت نژاد و تیم ب المهدی به مربیگری خانم کامجو و سرپرستی خانم حمیده تاسف در سالن شهدا اداره ورزش و جوانان لارستان برگزار شد.
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ٢٣:٣٠:٣۴
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، رییس کمیسیون فرهنگی مجلس و مدیر کل انتقال خون استان فارس و جمعی از خیرین شهرستان، سالن جدید پخش خون افتتاح و یک دستگاه سانتریفیوژ جدید و مدرن جهت تولید فراورده های خونی در مرکز انتقال خون لارستان راه اندازی گردید. 
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ٢٢:۴٠:۴۴
روز چهارشنبه 15 آذر 96 دیداری دوستانه بین دوتیم منتخب آموزش شهید خلیل سلطانی و شهرداری با مربیگری خانم بلیغی و سرپرستی خانم تاسف و تیم محلچه به مربیگری خانم عبادی به مناسبت هفته وحدت برگزار گردید.
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ٢٢:٢٧:٢١
با حضور فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم، مدیر کل ورزش و جوانان، نائب رییس فدراسیون فوتبال و بزرگان فوتبال کشور از خیرین عرصه ورزش در لارستان تجلیل شد. 
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۶:۵٩:۴۵
.بازارچه صنایع دستی ، تولیدات و محصولات بومی محلی لارستان افتتاح شد. 
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۴:٢٩:١١
امام جمعه لار، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بیت آیت الله العظمی آیت اللهی و نماینده لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از حضور پر شور و شعور مردم شریف و ولایت مدار منطقه لارستان بزرگ در مراسم هفته وحدت تقدیر و تشکر کردند. 
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۴:١٣:۴٩
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی – کاربردی لارستان ،این نمایشگاه با همکاری دفتر اموربانوان فرمانداری ویژه لارستان و بسیج سازندگی سپاه لارستان برپا شده است .
١۶ آذر ١٣٩۶ ساعت: ١۴:١٢:٣۶
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی – کاربردی لارستان ، همزمان با هفته وحدت ودر آستانه گرامیداشت روز دانشجو اردوی طبیعت گردی و بذرکاری با حضور منصور رضایی ریس اداره منابع طبیعی در معیت پرسنل و صفا فرجام سرپرست مرکز ،جمعی از کارکنان ،اساتید و دانشجویان با هدف فرهنگ سازی حفاظت از طبیعت و همکاری در نهضت بذرکاری، در اراضی دامنه کوه پارک جنگلی برگزار شد. 

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام