پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

٣ اسفند ١٣٩٩ ساعت: ١٣:۴۶:٣٠
۳ طرح عمرانی و زیربنایی در روستاهای خلور و زروان بخش صحرای باغ لارستان توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
٣ اسفند ١٣٩٩ ساعت: ١٣:۴٣:٣۵
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ مسائل و مشکلات تعدادی از دامداران مجتمع 1800 راسی گاوشیری صحرای نیمه لارستان بررسی شد.
٢۴ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ٢٠:۴٨:١٢
محمدمهدی طهرانچی به همراه برخی از مسئولان سازمان مركزی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس و رؤسای کمسیون‌های تخصصی و دیگر رؤسای واحدهای دانشگاهی استان فارس از دانشگاه آزاد اسلامی لارستان بازدید کرد.
٢۴ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ١٧:۴٣:۵٠
صحبت نیوز: بررسی روشمند باستان شناسی در قلعه اژدها پیکر از ۸ بهمن ۱۳۹۹ آغاز شده و تا ۲۳ اسفند ادامه خواهد داشت.
١٨ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ١٣:٢۴:٣۴
با وجود نهضت آسفالت شهرداری لار، چندین بلوار و کوچه های شهرقدیم لار آسفالت نشده است و در خبری از سوی روابط عمومی شهرداری لار با عنوان "آسفالت خیابان های شهر لار همچنان ادامه دارد" که در پایگاه خبری صحبت کار شد با توجه به آسفالت جاده های شهری که یکی از وظائف اصلی شهرداری هاست طی چند سال اخیر به این موضوع توجه ویژه ای در سطح شهر لار شده، اما آنچه حائز اهمیت است، بسیاری از کوچه، خیابان و بلوارها که بریدگی ناایمن دارند که دوربرگردان به حساب نمی‌آید ولی عملا به همین منظور استفاده شده است آسفالت نشدند.
١۶ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ٠٧:٢٩:٣٩
رئیس اداره ورزش وجوانان لارستان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی ورزشی اجتماعی در این شهرستان برگزار می شود.
١۶ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:۵٠:٠۶
مراسم رونمایی از کتاب «عشق و مرگ» اثر صالح صادقی به همت گروه کتابخوانی کوله کتاب لارستان و با همکاری کافه پاراگراف برگزار شد.
۴ بهمن ١٣٩٩ ساعت: ١٨:۴٧:١٢
مدیر ستاد کانون‌های مساجد جنوب فارس گفت: ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب استان فارس از بین کلیه ستادهای استانی در کشور مقام سوم را در طرح «ایران قوی» کسب کرد.
٣٠ دي ١٣٩٩ ساعت: ١٢:١٠:٠٨
داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد را ارائه کنند.
٣٠ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:٠۴:۴٠
فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: اولویت کاری امروز ما کار فرهنگی بخصوص در فضای مجازی است، چرا که اگر فعالیت و کار ما فرهنگی شد، مطمئنا در ابعاد مختلف اجتماعی و در موضوعات مختلف تقویت می‌شویم و در ادامه کاهش مواد مخدر را شاهد خواهیم بود و حتی تعارضات ما در حوزه سیاسی کمتر خواهد شد و فرهنگ اشتغال، مراودات اجتماعی و معضلات اجتماعی بهبود خواهد یافت و رشد و توسعه اقتصادی را به همراه دارد.
٣٠ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:٠١:۴٧
جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان لارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور تمامی روسای بانکها و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
٢٩ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:۴٠:۴۵
با توجه به پتانسیل ها و زیرساخت های موجود دانشکده علوم پزشکی لارستان، افزایش رشته های جدید بخصوص دندانپزشکی مورد توجه جدی وزارت قرار گیرد/
لارستان این ظرفیت را دارد که دانشکده پیراپزشکی در آن راه اندازی شود
 
٢٩ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:٣۶:۵٠
وضعیت مجتمع آموزش عالی لارستان در نشست مشترک معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم و سایر مسئولان شهرستانی با معاون وزیر علوم مورد بررسی قرار گرفت.
٢٩ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:٣٣:۴٠
راه اندازی نمایندگی بهزیستی در بخش ها، ارائه خدمات بیشتر به معلولین عزیز، اتمام خوابگاه و تفویض اختیار همراه با ارتقاء اداره بهزیستی لارستان از موضوعات مهم نشست فرماندار ویژه لارستان با مدیر کل بهزیستی استان فارس بود.
٢۵ دي ١٣٩٩ ساعت: ١١:٠٧:۴٢
بند خاکی شرفویه با ظرفیت ذخیره 2 میلیون مترمکعبی آب، در حال حاضر 80 در صد پیشرفت فیزیکی دارد و برای آن 60 میلیارد ریال هزینه می شود.

لوگوی دیجیتال