پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

١ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١۴:١٠:٣٧
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، در اواسط مرداد ماه ۹۷ آبنمای درز و سایبان یکی از پروژه های راهسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان با حضور حسن نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و جمعی از مسئولین منطقه به بهره برداری رسید و لارستان به ایستگاه راه آهن درز و سایبان و همچنین استان کرمان متصل گردید.
١ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١٣:٣٨:٢٢
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه راه برتر (دوره دوم) در لارستان افتتاح شد. 
١ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١١:۴٠:٢۵
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و در هفته دفاع مقدس با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و دیگر مسئولان شهرستان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در آموزشگاه دخترانه وحدت این شهرستان نواخته شد. 
١ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١٠:١٨:۴٢
تیم فوتسال منتخب ادارات لارستان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی استان فارس شد. 
١ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١٠:١٢:٢١
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه موقت و اعضا شورای تامین، مراسم رژه نیروهای مسلح در این شهرستان برگزار شد. 
٣١ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١٢:٢٩:۴٨
جوان لارستانی با کسب عنوان نخست در رقابت های انتخابی بزرگسالان استان فارس موفق شد جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را بدست آورد.
٣٠ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١۵:۵۵:١٧
شماره نود و هشتم هفته نامه عصر لارستان روی خروجی سایت این نشریه قرار گرفت.
٣٠ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١۵:١٢:٠٢
در آستانه مهرماه و فصل شروع مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه جلسه «شورای هماهنگی آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه» در دفتر امام جمعه لار برگزار شد. 
٢٩ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١٩:۵٠:٢٧
٢٩ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١٩:٣٨:٠٠
٢٨ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١١:۴٩:۵۴
٢٨ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١١:۴٧:٣٠
٢٨ شهريور ١٣٩٧ ساعت: ١١:۴۶:٢۴
در حالی که همه ناظر افزایش بدون قاعده نرخ ارز در کشور، هستند هنوز کسی نمی داند که این معادله براساس چه فرمول اقتصادی تبعیت می کند.سکوت بسیاری از کارشناسان اقتصادی گواه روشنی از سردرگمی از چیدمان داده هایی است که خود راستی آزمائی آنها عاجز هستند.در این میان مطبوعات کشور (و به صورت اعم رسانه ها)در دو دم یک قیچی قرار گرفته اند .از یک سو سرعت فناوری و توسعه شبکه مجازی و از سوی دیگر افزایش اخیر قیمت نهاده های تولید، کورسوی امید حیات آنها را در محاق برده است.
 

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام