پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران

١٢ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٨:۴٣:١٢
جلسه ستاد کرونای بخش جویم با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تصمیم گیری در خصوص موارد بهداشتی برگزار گردید.
١٠ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٩:۵۶:۵۶
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: ما بایستی عادت کنیم که در کنار این ویروس منحوس، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت کنیم. 
١٠ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٩:۵٣:٢۵
گاز به بخش بیرم لارستان و ۱۳ روستای آن رسید و استاندار فارس شعله گاز را در مصلی این بخش روشن کرد. بی را بیان کردند.
١٠ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٩:۴۵:٣٠
به مناسبت هفته قوه قضائیه، مدیران شهری لار با سید ابراهیم مرتضوی رییس دادگستری لارستان و مجموعه دادستانی شهرستان دیدار کردند.
١٠ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٠:۵۵:٠٩
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان گفت: نیروها و امکانات برای خاموش کردن آتش در ارتفاعات کوه های روستای هرم بخش جویم لارستان بسیج شده است. 
٩ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:۴٣:١۶
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لارستان گفت: اعطای وام از صندوق قرض‌الحسنه این نهاد هدفمند است و با رویکرد محرومیت زدایی از اقشار ضعیف جامعه و کمک به حل مشکل نیازمندان واقعی صورت می‌گیرد.
٩ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٣٢:٢٩
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بر ضرورت رعایت پروتكل‌های بهداشتی در این دانشگاه تأکید کرد و گفت: «هرچند كه کرونا آموزش عالی را تحت تأثیر قرار داد؛ اما قطعاً بیشترین تأثیر بر آموزش دانشجویان رشته‌های پیراپزشكی است.»
٩ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٣١:١٩
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: «اقلام مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی شهر لار تأمین شد و در اختیار بیمارستان امام رضا(ع) قرار گرفت.»
٩ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٢٧:۴٨
آتش سوزی‌مهیب وگسترده بزرگ ترین کوهستان سربه فلک کشیده منطقه واقع دربخش جویم لارستان فارس که انواع گونه های داروئی وغذائی و مرواریدهای سرسبز وجنگل های کوهستانی درجای جای آن به تلی از خاکستر تبدیل گردید ازعصرروزپنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۵از دامنه‌ شمالی کوه هرم مشرف بر باغ های مرکبات ونخلستان های سرسبز این روستا آغاز گردید وبه تدریج در اثروزش باد وغیرقابل کنترل بودن به بیشترنقاط کوهستان معروف به ((جبل یاسین هرم)) سرایت پیدا کرد وعلیرغم تلاش بی وقفه وفداکارانه نیروهای پرانرژی وسخت کوش روستای هرم که روزهای بعدطرفداران دل سوزطبیعت و محیط زیست ونیروهای تازه نفس وفعال مردمی از روستاهای خرده دره ، احمدمحمودی ، بلغان و تنی چند ازمعتمدین ونیرواز کاریان کهن‌ وهم چنین امدادگرانی از شهرستان های لارستان ،اوز، خنج ، گراش به آن ها پیوستند قریب به ۶۰ ساعت به طول انجامید تا این که به طورنسبی این آتش سوزی وسیع مهارگردید.
۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٩:٣۵:۴١
با حضور استاندار فارس،نماینده مجلس، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مسئولین استانی، شهرستان و بخش کلنگ پروژه گازرسانی شهر جویم به زمین زده شد.
۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ١٨:۴۴:٢٠
استاندار فارس امروز پنج شنبه ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در لارستان حضور یافت و ضمن کلنگ زنی چند پروژه از چند پروژه در حال ساخت نیز بازدید کرد. هنگام بازدید از بخش جویم جمعی از مردم خواستار ارتقای جویم شدند.
۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ١۶:٢٢:۵۴
عنایت الله رحیمی استاندار فارس، وارد بخش جویم لارستان شد و مورد استقبال معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز و مسئولین شهرستان و بخش قرار گرفت. 
۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠٧:٣۵:١٧
از مربی و کشتی گیر باشگاه امام حسین (ع) لار توسط هیئت کشتی لارستان تجلیل به عمل آمد. 
۵ تير ١٣٩٩ ساعت: ٠۶:٠٢:٣٧
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد افزایش ضریب ایمنی و مناسب سازی معابر و در راستای تسهیل در عبور و مرور شهروندان، عملیات روکش آسفالت خیابان ساحلی واقع در شهرقدیم لار با مساحت هشت هزار و ۲۵۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال در حال اجراست.

لوگوی دیجیتال