وبلاگ

١٠ ارديبهشت ١٣٩۴ ساعت: ٠٠:۴٩:٠٧
١٩ ارديبهشت ١٣٩٣ ساعت: ٠١:٢١:٢٧
شعر طنز زیر از راشد انصاری شاعر لارستانی ست که به عنوان اولین شعر این ستون تقدیم خوانندگان می شود.
۵ فروردين ١٣٩٣ ساعت: ١۵:٣٢:۵٨
یادنامه آیت الله سید مجتبی موسوی لاری توسط انتشارات انصاریان در شهر قم منتشر شد.
۵ فروردين ١٣٩٢ ساعت: ١٢:۵٩:۴١
تسبیح، عبادتی برگزیده است که هرکس در سیر معنوی خویش، به قدر طاقت و معرفتش از آن بهره می‌گیرد و این در حالی است که از ائمه(ع) قبل از خلقت عالم مادی، به تسبیح ذات اقدس حق مشغول بوده‌اند.
٢٢ دي ١٣٩١ ساعت: ٠٠:٣٣:٣٣
کلافه ای، خسته ای، خستگی راه بی طاقتت کرده است ؛ می خواهی بروی یک دل سیر بگیری بخوابی. عجب لذتی دارد این خواب وقت خستگی. گردش اتوبوس اما نظرت را عوض می کند. اتوبوس می پیچد در خیابان امام رضا (علیه السلام) همه خیره میشوند به شیشه ی جلوی ماشین . دستت را آرام روی سینه می گذاری و می گویی: السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع) 
١۴ دي ١٣٩١ ساعت: ٠٨:۴٩:٠٣
وب سایت مدرسه راهنمایی کوشا یکی از وب سایت های به روز و پر بازدیدمدارس کشوراست. 
۵ دي ١٣٩١ ساعت: ٢٢:٣۴:١۵
وقتی سایت های خبری - تحلیلی را که مثل قارچ روز به روز تعدادشان بیشتر می شود و از فرط بی خبری یا عدم تخصص در تهیه خبر شبیه کلونی شده اند مرور می کنم یک موضوع نظرم را بیشتر جلب می کند؛ انگار نوعی تفکر پرونده سازی در اکثر آنها جریان دارد.
١٠ آبان ١٣٩١ ساعت: ٢٣:١٧:٠۶
سیاسی کاری و ارجحیت دادن منافع حزب بر منافع مردم یا همان حزب بازی، در هرحوزه ای و هرجا که باشد کار را خراب می کند. به ویژه در شهرستان ها که اثرش صدبرابر است. 
٢٧ مرداد ١٣٩١ ساعت: ٠١:١٠:٢۵

"در کوی نیکنامی" عنوان یادداشتی اجتماعی  ست از کاظم رحیمی نژاد که وی  آن را در ستون یادداشت کوتاه رسانه شخصی خود قرار داده است. برای دیدن این مطلب روی آدرس زیر کلیک کنید.

www.k-rahiminejad.com

٢٠ تير ١٣٩١ ساعت: ١٢:٣٩:١٠
هرچند گروه بندی افراد یک جامعه از لحاظ فکری و رفتاری کاری بس دشوار و شاید نشدنی است، اما بیایید به طور مثال در یک تقسیم بندی کلی مردم را به دوگروه تقسیم کنیم:
١٣ ارديبهشت ١٣٩١ ساعت: ١٨:٣٠:٢٠
اصولا در کشور ما خیلی راحت حرف می زنند؛ کاری ندارند چند درصد حرف هایشان واقعا درست است؛ آیا برخی افراد می دانند قبل از حرف زدن باید فکر کنند؟! اصلا اعتقادی به آن دارند؟ به اصل و اساس که مراجعه می کنی می بینی خداوند در قرآن می فرماید: از آنچه که به آن علم ندارید پیروی مکنید.
١٨ آذر ١٣٩٠ ساعت: ٠١:۴٨:۵۵

مدتی است بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی داغ شده و هر روز بر حرارت آن افزوده می شود. از رفت آمدهای نمایندگان پیشین گرفته تا تهیّه پوستر ها و هزینه های چند صد میلیونی برای به دست آوردن کرسی داغ نمایندگی و طاقچه بالا گذاشتن!!!

٢۴ آبان ١٣٩٠ ساعت: ٠٢:۵١:۴٢
عيد غدير، عيد الله الاکبر و عيد آل محمد و ارزشمندترين و والاترين عيد اسلامي‏ است. هيچ روزي در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارک‏ تر از اين روز مقدس نزد شيعيان اهل‏بيت نيست.
٢٩ مهر ١٣٩٠ ساعت: ١٩:۴٧:٠۴

با سلام خدمت معلم عزيزم و عرض تشکر از زحمات بي دريغ اوليا و مربيان مدرسه که در تربيت ما بسيار زحمت ميکشند و اگر آنها نبودند معلوم نبود ما الان چه بوديم. اکنون قلم به دست ميگيرم و انشاي خود را آغاز ميکنم. البته واضح و مبرهن است که اگر به اطراف خود بنگريم در ميابيم که گاو بودن فوايد زيادي دارد. 

٣١ شهريور ١٣٩٠ ساعت: ١٢:۴٠:٠٩
... و اختلاس بر وزن اسکناس، اندر لغت سرقت را گویند و اخص آن سرقت دیوانیان است از خزانه و درتسمیه ی این کلمه عقاید متفاوت است.

لوگوی دیجیتال