دنیای مجازی

٧ ارديبهشت ١٣٩٨ ساعت: ٠٩:۵٠:٠٠
به همت پایگاه مقاومت یاران امام(ره) مسجدالنبی لار و با حضور جاهدی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه لارستان خانه رایانه ای «منهاج» افتتاح گردید.
٢۵ فروردين ١٣٩٨ ساعت: ٢٠:٠٢:۵٠
در چند روز اخیر خبری مبنی بر اظهار نظر معاون اول دادستان کل کشور برای فیلترینگ شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام منتشر شد. او خبر داد که فیلترینگ این شبکه اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است. 
١٧ فروردين ١٣٩٨ ساعت: ٢١:٣١:۵٧
در سال های اوليه ی قرن بيست و يکم نوع تازه ای از روابط اجتماعی در جهان آغاز شد. ديدار و تماس های مجازی در اينترنت از طريق شبکه های اجتماعی.
١۵ فروردين ١٣٩٨ ساعت: ٢٢:۴۵:۴۶
به دنبال دستوری که چند روز اخیر به شرکت های اینترنتی داده شد، تلگرام فیلتر شد. همینطور از شرکت های اینترنتی و ISPها خواسته شده بود که تلگرام را جوری فیلتر کنند که با فیلتر شکن هم قابل دسترسی نباشد. 
١ دي ١٣٩٧ ساعت: ٠١:٣۵:۵۵
کارگاه آموزشی «فناوری و رسانه» 2 دی ماه 97 به میزبانی ستاد اجرایی هفته پژوهش و فناوری شهرستان لارستان برگزار می شود. 
٢ آبان ١٣٩٧ ساعت: ١٧:٢٣:١٢
کارگاه آموزشی سه‌روزه «وبلاگ‌نویسی و تولید محتوای آنلاین» روز شنبه 28 و یک‌شنبه 29 و دوشنبه 30 مهرماه 1397 از ساعت 16 تا 18 در لار برگزار شد.
١٩ مهر ١٣٩٧ ساعت: ١۵:٠٩:۵۵
واقعیت مجازی می تواند روزی تاثیری بر روی روابط انسان ها بگذارد. به نظر می آید همه خواهان واقعیت مجازی اند، بازی های کامپیوتری و واقعیت مجازی قرار است به مراتب فراگیر تر شود. برنامه هایی برای شبکه های اجتماعی و وقت گذرانی مجازی با دوستان در راه‌اند. 
١۶ خرداد ١٣٩٧ ساعت: ١۵:٠۶:۵۵
سه مقاله با عناوین «الگوریتم ها و سیستم های رمزنگاری سبک برای امنیت بیشتر در اینترنت اشیاء», «اینترنت اشیاء و بکارگیری از نقاط قوت و شناسایی نقاط ضعف آن در حوزه رمز گذاری», «جعبه ابزار امنیتی مبتنی بر مدل برای اینترنت اشیاء» در کنفرانس ملی کاربرد فناوری های نوین در علوم و مهندسی، برق و کامپیوتر و IT دانشگاه «ایوان کی» پذیرفته شد.
٢۶ دي ١٣٩۶ ساعت: ١٠:٢۵:۵۵
١٢ آبان ١٣٩۶ ساعت: ٢١:١٨:٣۴
چند روزیست که درباره بازی نهنگ آبی اخباری منتشر می شود که در این خصوص، دانستن یکی دو نکته به نظرم ضروری است:
٢١ تير ١٣٩۶ ساعت: ٠٠:۵٩:٢٣
٣٠ ارديبهشت ١٣٩۶ ساعت: ١۴:۴۶:٣۴
تبلت چه بر سر کودکان می آورد؟ آیا برای کودک تبلت بخریم یا نه؟ آیا تبلت کودکان را با هوش می کند؟ چه سنی برای کودک مان تبلت بخریم؟ کودک در روز چند ساعت باید از «تبلت» استفاده کند؟ آیا تبلت بچه گانه یا مدرسه ای برای کودکان مناسب است؟ با سرخوردگی کودک در صورت نخریدن تبلت چه کنیم؟ آیا تبلت در بالا بردن ضریب هوشی کودکان تاثیر دارد؟
۴ ارديبهشت ١٣٩۶ ساعت: ١٣:٢٩:٢۶
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان، کارگاه تخصصی آشنایی با جرایم سایبری با حضور ستوان عسکری معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان و ستوان زارعی کارشناس مبارزه با جرایم سایبری و جمعی از پرسنل ،مدرسان حقوق و دانشجویان با هدف آشنایی با فعالیت های پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا(فتا) در مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان برگزار شد. 
٣ ارديبهشت ١٣٩۶ ساعت: ٠٢:١٠:٠٨
قابلیت تماس صوتی تلگرام رسما برای کاربران ایرانی فعال شد.

لوگوی دیجیتال