دیدار بسیجیان فداغی با خانواده شهید قاسمی
زمان انتشار: 10 بهمن 1393 ساعت 22:22:30
تعداد بازدید: 646
به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، حلقه انصارالحسین پایگاه شهید قاسمی فداغ در اقدامی تحسین برانگیز برای آشنایی بیشتر جوانان با شهدای فداغ و تجدید میثاق با شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس ، به دیدار یک خانواده شهید رفتند. 
به گزارش صحبت ریحان ریحانی سرپرست حلقه انصارالحسین به همراه فرج الله نریمانی روحانی محل و اعضای این حلقه به استقبال خانواده معظم و معزز شهید قاسمی رفتند و در فضایی صمیمانه با همسر شهید علی اکبر قاسمی ، اولین شهید فداغی ، دیدار و گفت و گو کردند.
 
در این دیدار صمیمانه ، ابتدا فرج الله نریمانی روحانی محل ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدا به مقام شامخ شهیدان و تکریم خانواده معظم آن ها اشاره کرد و گفت : همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف به برکت خون پاک شهدا است . نریمانی خانواده های معظم شهدا را سرمایه های بزرگ و ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست.
 
ریحان ریحانی به عنوان سرپرست حلقه انصارالحسین ، خاطره ای از این شهید تعریف کرد و در پایان این دیدار نیز از حضور و همراهی جوانان در استقبال و دیدار با خانواده شهید تقدیر و تشکر نمود. همسر شهید قاسمی نیز به رشادت ها ، دلاوری ها ، فداکاری ها و جان فشانی های شهدای هشت سال دفاع مقدس و همسر شهید خود اشاره کرد که برای دفاع از میهن اسلامی از زندگی ، فرزندان و کانون گرم خانواده خود گذشتند تا برای حفظ کشور و جلوگیری از توطئه های دشمنان به جنگ علیه باطل بپردازند که در این جنگ بسیاری از آن ها در راه خدا به درجه رفیع شهادت نائل آمدند که شهید قاسمی نیز یکی از این دسته افراد بود.
 
وی در ادامه تصریح کرد : امیدواریم خداوند به ما و همه شما جوانان توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان عزیزمان باشیم. جوانان با حضور در منزل این شهید مدافع وطن ، باری دیگر با شهیدان و مدافعان میهن و جان‌باختگان راه دفاع از کیان و عزت ملت‌ها تجدید میثاق کردند. این حلقه قصد دارد تا پایان دهه مبارک فجر با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در فداغ دیدار و گفت و گو کند.


رضا    تقی نژاد

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال