اعزام سومین کاروان شوق زیارت به مشهد مقدس
زمان انتشار: 5 خرداد 1395 ساعت 01:07:22
تعداد بازدید: 2295
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان از اعزام 25 نفر از زنان سالمند تحت حمایت این نهاد به اردوی زیارتی مشهد مقدس خبر داد.
 دلاور با اشاره به اهمیت بهره مندی از فیوضات زیارت حرم معصومین )س) برای مددجویان افزود: تا کنون 100نفراز مددجویان لارستانی تحت حمایت این نهاد در قالب طرح شوق زیارت و اردوی مهارت در پرتو معرفت به مشهد مقدس اعزام شدند.
 
دلاور در حاشیه اعزام این کاروان زیارتی به مشهد مقدس گفت : یکی از عمده فعالیت های فرهنگی کمیته امداد شهرستان لارستان فراهم کردن زمینه زیارت حرم امام رضا(ع) برای مددجویانی است که تاکنون موفق به انجام این سفر زیارتی نشده اند. وی مدت زمان این سفر معنوی را یک هفته عنوان کرد و افزود: تعداد 25 نفر از مددجویان در قالب یک دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند که هزینه این اردو با مشارکت کمیته امداد لارستان و اداره کل کمیته استان فارس پرداخت شده است.
 
وی تصریح کرد : کاروان شوق زیارت با هدف تقویت روحیه معنوی خانواده های تحت پوشش این نهاد و ترویج فرهنگ ناب ارتباط با اهل بیت (ع)اجرا می شود. نامبرده خاطر نشان ساخت : افزایش مراودات اجتماعی ، آموزش کارهای گروهی ، جامعه پذیری و جلوگیری از افسردگی با ایجاد روحیه نشاط و شادمانی در کنار بهره گیری معارف ائمه اطهار از دیگر اهداف این برنامه سیاحتی زیارتی است. دلاور افزود این کاروان سومین کاروان مددجویان تحت پوشش و نیازمندان غیر تحت پوشش کمیته امداد در سال جاری است است که به مشهد مقدس اعزام شده اند.


عبدالرحمن    رحمتی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام