با حضور معاون وزير راه و شهرسازی لارستان انجام شد
بهره برداري از آسفالت راه روستایی زاهد محمود
زمان انتشار: 22 اسفند 1393 ساعت 00:26:01
تعداد بازدید: 854
در مراسمي با حضور معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازي از آسفالت مسیر زاهد محمود بهره برداري شد. 
به گزارش صحبت و به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي لارستان، پروژه زاهد محمود به طول 22 کیلومتر توسط مهندس میر شفیع معاون راه روستایی وزارت راه و شهر سازی به بهره برداري رسيد. در این مراسم دکتر جعفر پور نماینده مردم شهرستان های لارستان ، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ، مهندس نصر مدیر کل راه وشهرسازی لارستان ،نجیب زاده فرماندار فرمانداری ویژه لارستان و جمعی از مسئولین و معتمدین محلی نیز حضور داشتند.
 
مهندس داریوش نصر مدیر کل در خصوص این محور عنوان داشت: آسفالت راه روستایی زاهد محمود به دلیل بعد مسافت تا مرکز شهرستان و همچنین قرار داشتن این روستا در منطقه حفاظت شده محیط زیست سالها به طول انجامیده که خوشبختانه با یاری خداوند و تلاش پرسنل اداره کل، این مسیر آسفالت شد و شهروندان روستای مذکور از مسیر آسفالته بهره مند شدند.
 
مدیر کل راه و شهر سازی لارستان ادامه داد: این پروژه از سال 1384 آغاز شده و هم اکنون با اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال افتتاح شد که باعث تسهیل در عبور و مرور مردم سه روستای اوه، علی آباد و زاهد محمود می شود. وی افزود:حجم خاکبرداری 34600 متر مکعب و حجم خاکریزی 254700 متر مکعب بوده است وبیش از 83 پل دراین محور ساخته شده است


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال