با احداث یک جاده جدید
فاصله بیرم تا صحرای باغ کوتاه تر می شود
زمان انتشار: 7 فروردين 1394 ساعت 15:02:40
تعداد بازدید: 1514
در ساعات پایانی آخر سال 93 محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ با مهندس نصر مدیر کل راه و شهرسازی لارستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش صحبت در این جلسه ابتدا محمدرضا حزنی ازهمکاریها ی اداره کل راه و شهرسازی لارستان با بخشداری صحرای باغ در خصوص عملی کردن قول خود در اجرای بهسازی جاده هرمود به عمادده از خدمات اداره کل تشکر و قدردانی کرد. و در ادامه بر اهمیت اجرای طرح جاده کشی از آبکنه بیرم به عمادده از مسیر استاس به منظور رفاه حال مردم بخش صحرای باغ و بخش بیرم همچنین شهرستانهای همجوار مانند لامرد و اشکنان تاکید نمود.
 
در پایان این دیدار بخشدار صحرای باغ به خبرنگار صحبت گفت: مهندس نصر مدیری پرتلاش و دلسوز برای منطقه لارستان است که با قولی که در ابتدای ورود ما به بخش صحرای باغ در خصوص بهسازی جاده هرمود به عمادده دادند در مدت بسیار کمی عملی کرده که ما شاهد بهسازی این جاده هستیم گرچه به علت وسعت کاری این اداره بهسازی با کندی انجام میشود ولی این کار خوب کلید خورده و عملی شده و همچنان بر روی این جاده کار میشود که انشااله شاهد آسفالت این جاده باشیم . جا دارد که در اینجا مجددا از خدمات مهندس نصراین مرد فعال و مدیردلسوز اداره کل راه لارستان و همکاران ایشان خصوصا مهندس عباسی صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
 
در ادامه محمدرضا حزنی بخشدار صحرای باغ افزود : مهندس نصر در این دیدار اعلام داشتند به دلایل وجود بعضی مشکلات موفق نشدیم در سال 93 طرح مطالعاتی جاده آبکنه بیرم به عمادده از مسیر استاس را عملی کنیم ولی ان شااله در اوائل سال 94 شروع خواهیم کرد چون پیمانکار آن مشخص شده و با آن قرار داد بسته ایم.
 
حزنی بیان داشت: مچنین با پیشنهادی که اینجانب به شورای محترم شهر بیرم داده ام به منظور تسریع در اجرای این پروژه ان شااله قرار است بزودی به اتفاق مسئولین محترم محلی صحرای باغ و بیرم با آقای مهندس نصر در این خصوص دیداری داشته باشیم . از فواید این طرح بالا رفتن ضریب امنیت جاده ای برای مردم این بخشها و شهرستان لامرد خواهد بود و جمعیت بیش از 60 هزار نفری این مناطق از اجرای جاده کشی مذکور بهرمند میگردند .همچنین با اجرای این طرح این مناطق به لارستان و همچنین 50 کیلومتر به استان هرمزگان نزدیکتر میشوند . و بخش صحرای باغ و بیرم از بن بست خارج میگردند و فواید بسیار دیگری عاید مردم این مناطق خواهد شد.
 
. در خاتمه از مسئول محترم سایت بیرم کبیر و همکاران ارجمند ایشان که در پوشش دادن اخبار بخش صحرای باغ فعالیت میکنند صمیمانه تشکر و قدردانی مینمایم .

 

کد امنیتی:   
 [3 نظر]

لاری
Iran, Islamic Republic of
9 فروردين 1394   ساعت: 23:11:32

این طرح از طرح های مهم و مغفول مانده است که باید جدی دنبال بشه

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 فروردين 1394   ساعت: 11:08:24

این طرح آقای عبدالرضا روئینا بود که پیگیری میکردن خدا خیرش بده

 
لارستان بزرگ
Iran, Islamic Republic of
8 فروردين 1394   ساعت: 09:57:46

اقدام بسيار خوبي است كه بايد سال هاي پيش انجام مي شده تا اين دو منطقه محروم از نعمت راه برخوردار مي شدند و اين اندازه خسارت بر مردم آن با جمعيتي 60 هزار نفري كه مستقيما از مزاياي اين طرح بهره مند مي شوند تحميل نمي شد.مضافا كه اين طرح نه براي اين دو منطقه كه براي شهرستان هاي همجوار هم بسيار موثر و مفيد خواهد بود. اين طرح در مديريت جديد اداره كل لارستان ميتواند اقدامي قابل توجه در منطقه اي باشد كه دو قطب اين اداره كل را به هم پيوند خواهد زد

 
لوگوی دیجیتال