جباری: مسئله الحاق پارسیان منتفی است
زمان انتشار: 13 خرداد 1394 ساعت 17:30:10
تعداد بازدید: 2507
نماینده حوزه انتخابیه غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: جدایی روستاهای شهرستان پارسیان به بهانه توسعه و آبادانی غیرقابل پذیرش است.
 
نماینده حوزه انتخابیه غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: الحاق پارسیان به استان فارس به بهانه توسعه پذیرفتنی نیست.
 
به گزارش صحبت و به نقل از تسنیم ، احمد جباری بیان داشت: برخی‌ها به بهانه توسعه و آبادانی و بدون در نظر گرفتن منافع ملی استان هرمزگان بر جدایی روستاهای کوشکنار از هرمزگان، پافشاری می‌کنند و این قابل قبول نیست.
 
جباری با اشاره به موضوع الحاق بخشی از شهرستان پارسیان به استان فارس با هدف اتصال این استان به دریا و نگرانی مردم هرمزگان از این مسئله گفت: نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان استان هرمزگان، استاندار و اقشار مختلف در سراسر استان، موضع‌گیری مشخصی در این مورد دارند و با پیگیری‌های صریح خواستارتوقف و عدم اجرای این موضوع هستند.
 
وی با بیان اینکه جدایی روستاهای صورباش، فارسی، اکبری، تمبو جنوبی و تمبو شمالی از توابع بخش کوشکنار منافع ملی استان هرمزگان را تامین نمی‌کند، اظهار کرد: این طرح باید جامع و براساس منافع ملی در نظر گرفته شود.
 
جباری در پایان با تاکید به اینکه در حال حاضر مسئله الحاق پارسیان منتفی است، خاطرنشان کرد: جدایی روستاهای شهرستان پارسیان به بهانه توسعه و آبادانی غیرقابل پذیرش است.
 

 

کد امنیتی:   
 [4 نظر]

بستکی
Iran, Islamic Republic of
15 خرداد 1394   ساعت: 09:39:28

هر کسی کاو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
14 خرداد 1394   ساعت: 20:56:21

درود بر نماینده مردم...جناب آقای جباری

 
داوود
Iran, Islamic Republic of
14 خرداد 1394   ساعت: 09:52:07

بالاخره منتفی شده است؟ یا غیر قابل پذیرش است ؟! آقای جباری چه شما بپذیری یا نپذیری طرح الحاق در حال اجرایی شدن است . مگر برای تصویب ش از تو نظری خواستند. لاری ها هم کاسه داغ تر از آش شده اند .

 
مدیر سایت اختصاصی جویم
Iran, Islamic Republic of
13 خرداد 1394   ساعت: 17:56:24

همیشه این جدایی ها در ایران مخالفانی دارد و اغتشاشات و اعتراضاتی می شود... مثلا در مورد جدا شدن گراش... جدا شدن خفر... جدا شدن جویم...جدا شدن کوار... و از خارج فارس مثلا جدا شدن بجنورد... همه این ها با مخالفت هایی روبرو شد... ولی در نهایت چه شد و چه می شود؟ هیچی... اینها برای پیشرفت بالاخره و نهایتا جدا می شوند و شدند... حالا در مورد قضیه پارسیان هم همینطور هست... خدای نکرده این روستاهای مذکور که ارث پدری نماینده بندرعباس که نیست... هیچ حقی هم ندارد... قبلتر جزءاستان فارس بودند و کسی اعتراضی نمیکرد که چرا از فارس جدا شده ... حالا هم همینی که می گویم می شود...از هرمزگان جدا شده و به فارس می پیوندد...والسلام

 
لوگوی دیجیتال