حجه الاسلام و المسلمین شیرمردی از گذشته تا امروز
زمان انتشار: 31 مرداد 1394 ساعت 03:20:13
تعداد بازدید: 8828
حجه الاسلام و المسلمین سید یدالله شبرمردی که به درخواست گروه های مختلف مردمی لار و با مشورت بیت آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی(ره) به عنوان امام جمعه لار پیشنهاد شده است به زودی این سمت را خواهد پذیرفت.
 
 
به گزارش صحبت چندی پیش مردم و معتمدین لارستان پس از مشورت با بیت آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی( ره) در طوماری که به اهتمام چند تن از اعضای " تشکل لارستان بیدار" و امضای گروه های مختلف مردمی خطاب به رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه تهیه شده بود خواستار انتصاب حجه الاسلام و المسلمین شیرمردی به سمت امام جمعه لار شدند.
 
بر اساس اطلاعات موثق یکی از اعضای تشکل لارستان بیدار که پیگیر این موضوع است وی دو شب پیش نسبت به پذیرش این سمت ابراز موافقت نموده است. در همین خصوص عکس هایی از حضور چند سال پیش ایشان در لار و دیدار با آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی(ره) و آیت الله سید مجتبی موسوی لاری(ره) در اختیار پایگاه خبری تحلیلی صحبت قرار داده شده است که به همراه مختصری از زندگی حجه الاسلام و المسلمین شیرمردی به خوانندگان تقدیم می شود.
 
 
حجه الاسلام والمسلمین سید یدالله شیرمردی فرزند سید فضل الله متولد سال 1348 در لردگان است. وی پس از فراگیری مقدمات علوم دینی، سطوح را نزد آیت الله رضا استادی، آیت الله اعتمادی و آیت الله پایانی فرا گرفت و نزد مرجع عالیقدر جضرت آیت الله العظمی آقا مجتبی تهرانی به فراگیری خارج فقه و اصول پرداخت.
 
همچنین در حوزه درس تفسیر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی و اخلاق جضرت آیت الله مشکینی و حضرت آیت الله العظمی حسین مظاهری حضور یافت. او مقاله هایی در زمینه های: مروری بر فلسفه حکومت ها از آغاز و نقش حکومت ولایت مطلقه فقیه در مقایسه با آنان، دوران سیاسی پس از مشروطیت و زندگینامه سیاسی اجتماعی شهید مدرس و نقش رسانه های شنیداری و دیداری معاند نظام جمهوری اسلامی در تحولات داخلی نگاشته است.
 
حجه الاسلام و المسلمین شیرمردی مسئولیت نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس و کهکلویه و بویر احمد، مدیرکلی اوقاف استان فارس، مدیرکلی اوقاف استان تهران، مسئولیت بازرسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کل کشور و اخیرا ریاست ستاد نماز جمعه تهران را در کارنامه خود دارد.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

علی
Iran, Islamic Republic of
28 ارديبهشت 1396   ساعت: 12:08:16

اگه این کار بشه بسیارخوب میشه ومن شخصا از این حرکت خوش نود میشم وهمه همینطورن

 
لوگوی دیجیتال