در حاشیه سفر فرماندار به جويم
از امتناع كلنگ زنی فرماندار تا استقبال متفاوت اهالي «چغان»
زمان انتشار: 4 شهريور 1394 ساعت 14:01:51
تعداد بازدید: 4829
در دومین روز از هفته دولت علی اکبر نجیب زاده فرماندار لارستان به همراه مسئولان ادارات برای افتتاح پروژه های عمرانی به بخش جویم سفر کرد. 
به گزارش صحبت در اين سفر حاشیه های جالبی نيز به وجود آمد که خواندن آن خالی از لطف نیست:
 
*فرماندار لارستان در مراسم آغاز پروژه پارک کاروانسرای خواجه ابوالحسن جویم از کلنگ زنی این پروژه امتناع کرد و به حضار گفت: اگر اعتبار پروژه آماده و در حساب طرح باشد کلنگ زنی می کنم درغير اين صورت خير!
 
*علی اکبر نجیب زاده سپس به «چغان» رفت. سفری که با استقبال باشکوه و متفاوت مردم و معتمدین این روستا همراه بود. از حدود یک کیلومتر قبل مردم و معتدمین با نصب بنر و همچنین با در دست داشتن پرچم ایران در گرمای شدید به استقبال فرماندار لارستان آمدند و خودرو فرماندار را تا روستای خود همراهی کردند.
 
*در بدو ورود فرماندار لارستان، اهالی روستا با شور و نشاط خاصی با قربانی كردن گاو و نواختن ساز و دهل از فرماندار استقبال کردند و پس از آن نجیب زاده طرح روشنایی بلوار ورودی روستای چغان را اففتاح نمود و در مسجد جامع این روستا چند ساعتی را در میان مردم حضور یافت و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
 
*معاون استاندار و فرماندار ویژه در اکثر سخنرانی های خود در روستاهای بخش جویم به مسئه توافق هسته ای، انتخابات پیش رو و وحدت مثال زدنی در منطقه لارستان پرداخت و تاکید داشت: اجازه نمی دهم کسی به این وحدت خدشه ای وارد و مردم بخش ها را نسبت به مرکز شهرستان بدبین کند.
 
*سفر فرماندار لارستان به روستاهای بخش جویم تا عصر ادامه یافت و روستای «هرم» پایان بخش سفر علی اکبر نجیب زاده به این بخش بود. وی در اين بازديد زیرسازی و آسفالت معابر روستای هرم، پارک کودک و شبکه داخلی آب روستا را افتتاح کرد. «هرم» اولین روستایی است که تمامی کوچه های آن آسفالت شده است.


محمد    عارفیان

 

کد امنیتی:   
 [5 نظر]

محمدعلی
Iran, Islamic Republic of
17 شهريور 1394   ساعت: 18:42:07

امیدوارم هر چه سریعتر شاهد این باشیم که بخش کهن ومحروم جویم تبدیل به شهرستان جویم شده باشد.تا مردم برای یک کار ساده اداری بیش از100کیلومتر مسیر طی نکنن تا به شهرستان برسن.جویم بعد از 80سال بخش بودن حقشه شهرستان بشه. درود بر مردم مهمان نواز چغان و جویم

 
دوست
Iran, Islamic Republic of
5 شهريور 1394   ساعت: 19:28:23

اتفاقا فرماندار, خوب کاری کرده که کلنگ نزده وقتی بودجه هنوز تامین نشده چه لزومی داره کلنگ بزنه. احسنت بر این فرماندار بادرایت

 
جویمی
Iran, Islamic Republic of
4 شهريور 1394   ساعت: 20:31:19

الکی نگو اقا سهراب...همش جدید بود..این دولت مثل دولت قبل نیست که دروغ بگه....

 
دوست
Iran, Islamic Republic of
4 شهريور 1394   ساعت: 20:30:11

درود بر وحید خان جعفری بزرگ چغان

 
sohrab
Iran, Islamic Republic of
4 شهريور 1394   ساعت: 14:15:44

25سال پيش اكثر كوچه هاي دهكويه آسفالت بود ولي حالا تمام كوچه ها تبديل به جگر ذليخا شده و از آسفالت خبري نيست

 
تهمینه
5 شهريور 1394   ساعت: 14:35:48

داداش من, «زلیخا» نه «ذلیخا». اول بفرما سواد یاد بگیر بعد نظر بده

 
لوگوی دیجیتال