حاصل پژوهش های 10 ساله در انجمن نجوم لارستان
کتاب فراسوی کیهان به قلم محسن منتظری متتشر شد
زمان انتشار: 7 شهريور 1394 ساعت 16:42:35
تعداد بازدید: 1953
کتاب فراسوی کیهان به قلم مهندس محسن منتظری دبیر موسسه بیکران هستی که حاصل 10 سال پژوهش در انجمن نجوم لارستان می باشد سرانجام در شهریور 94 انتشار یافت. 
مطالب بکر و شگفت انگیز این کتاب به گونه ای است که می تواند تحولی عمیق در اندیشه و اعتقادات سطحی انسان های حقیقت طلب جامعه ایجاد نماید. مطالبی که با تجمیع علوم مختلف اما در اساس واحد، توانست مبانی فیزیک و کیهان شناسی مدرن را با فلسفه، ریاضیات، هندسه، ترمودینامیک، علوم طبیعی و در نهایت علم وحی هم ارز گرداند و فرمول آفرینش جهان و کیهان را به عنوان حل معماهای بزرگ بشر ارائه نماید. مواردی چون آفرینش جهان و کیهان، انفجار بزرگ و قبل از آن، سرنوشت انسان و جهان، تفسیر واقعی نیروهای هستی، فضا و زمان و ...، تفسیر فیزیکی و فلسفی پیدایش انسان، تفسیر فیزیکی معاد جسمانی، طی الارض، معراج، سفر در زمان، سیاهچاله ها، جهان های موازی و ابعاد بالاتر عالم، ماده و انرژی تاریک، قوانین هستی در جهان های دیگر، سرنوشت و تاریخ بشر، همه و همه در گستره این کتاب و منطق واحد آفرینش به پاسخ هایی شگرف و منطقی منجر شده است.
 
. در فصلی از کتاب نیز به توضیح آیات علمی قرآن کریم پرداخته شده و در ادامه با زبانی بسیار ساده و عمومی به جهان هستی را رمز گشایی می کند. این پژوهش در نوع خود در سطح جهان نادر است و در سال 84 تا 85 نگارش آن کامل شده که تاکنون چندین بار ویرایش و بازنگری گشته است و اکنون توسط بسیاری از اساتید بنام و متخصص در این رشته مورد تایید واقع گردیده است. مهندس منتظری همگان را به نقد کتاب و مناظره با دیده منت فرا می خواند و از نظرات و پیشنهادات سازنده به شدت استقبال می نماید. در ابتدای کتاب نویسنده آن را به مردم لارستان بزرگ تقدیم نموده است و در اواسط کتاب نیز از نقشه جدید رنگی آسمان شب که برای نخستین بار به صورت رنگی و مسطح در ایران انجام شده، رونمایی گردیده است که توسط مهندس مجتبی منتظری طراحی و به چاپ رسیده است.
 
جهت تهیه کتاب با شماره های 16-09107002915 تماس حاصل فرمایید.


مؤسسه    بیکران هستی

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

عضو انجمن نجوم لار
Iran, Islamic Republic of
7 شهريور 1394   ساعت: 18:14:21

جهت تهیه این کتاب در حال حاضر میتونید ااز ادرس زیر تحویل بگیرید: لار- شهرجدید- سی متری گراش- بلوک دوم - نوشت افزار طاها

 
لاری
29 شهريور 1394   ساعت: 16:43:45

فوق العاده است. مبارکه آقای منتظری. ان شاء الله همین طور موفقیت هاتون ادامه داشته باشه.

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام