هیئت رئیسه کمیسیون های مجلس مشخص شد
نماینده جهرم رییس کمیسیون عمران/ نماینده لارستان نایب رییس دوم کمیسیون فرهنگی
زمان انتشار: 31 خرداد 1395 ساعت 00:58:16
تعداد بازدید: 1497
صحبت: انتخابات هیئت رئیسه 12 کمیسیون مجلس شورای اسلامی به جز کمیسیون حقوقی و قضایی عصر یکشنبه 30 خرداد 95 برگزار شد و ترکیب زیر به عنوان هیئت رئیسه معرفی شدند.
**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 
 
رئیس: علاءالدین بروجردی
 
نایب رئیس اول: کمال دهقان
 
نایب رئیس دوم:ابوالفضل حسن بیگی
 
سخنگو: سیدحسین نقوی حسینی
 
دبیر اول:محمدجواد جمالی‌نوبندگانی
 
دبیر دوم: سیدمحسن علوی
 
**کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات 
 
رئیس: غلامرضا تاجگردون
 
نایب رئیس اول: جهانبخش محبی‌نیا
 
نایب رئیس دوم: هادی قوامی
 
سخنگو: محمدمهدی مفتح
 
دبیر اول: محمد فیضی زنگیر 
 
دبیر دوم: محسن بیگلری
 
**کمیسیون اقتصادی 
 
رئیس: محمدرضا پورابراهیمی
 
نایب رئیس اول: سیدناصر موسوی‌لارگانی
 
نایب رئیس دوم: سیدفرید موسوی
 
سخنگو: کاظم دلخوش‌اباتری
 
دبیر اول: سیدحسن حسینی‌شاهرودی
 
دبیر دوم: علی اسماعیلی
 
 
** کمیسیون بهداشت و درمان
 
رئیس: علی نوبخت‌حقیقی
 
نایب رئیس اول: سیدمرتضی خاتمی
 
نایب رئیس دوم: محمدحسین قربانی
 
سخنگو: محمدنعیم امینی‌فرد
 
دبیر اول: یعقوب شیویاری
 
دبیر دوم: بشیر خالقی
 
** کمیسیون اجتماعی
 
رئیس: سلمان خدادادی
 
نایب رئیس اول: سهیلا جلودارزاده
 
نایب رئیس دوم: علی رستمیان
 
سخنگو: جلیل مختار
 
دبیر اول: ناهید تاج‌الدین
 
دبیر دوم: روح‌الله صالح‌بابایی
 
**کمیسیون عمران
 
رئیس: محمدرضا رضایی
 
نایب رئیس اول:علی یار محمدی 
 
نایب رئیس دوم:سیدهادی بهادری 
 
سخنگو:صدیف بدری 
 
دبیر اول:حسین نیازآذری 
 
دبیر دوم:شادمهر کاظم زاده 
 
 
**کمیسیون انرژی
 
رئیس: فریدون حسن‌وند
 
نائب اول: حسین امیری خامکانی
 
نائب دوم: علی ادیانی‌راد
 
سخنگو: اسدالله قره‌خانی
 
دبیر اول: کوروش کرم‌پور
 
دبیر دوم: عبدالحمید خدری
 
 
** کمیسیون فرهنگی
 
رئیس: نصرالله پژمان‌فر
 
نائب اول: احمد سالک
 
نائب دوم: جمشید جعفرپور
 
سخنگو: احد آزادیخواه
 
دبیر اول: علی ابراهیمی
 
دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر
 
 
** کمیسیون شوراها و امور داخلی 
 
رئیس: محمدجواد کولیوند
 
نایب رئیس اول: پروانه مافی
 
نایب رئیس دوم: حمیدرضا کاظمی
 
سخنگو: حسین مقصودی
 
دبیر اول: اصغر سلیمی
 
دبیر دوم: سهراب گیلانی
 
** کمیسیون صنایع و معادن
 
رئیس:‌عزیز اکبریان
 
نایب رئیس اول: داریوش اسماعیلی
 
نایب رئیس دوم: فریدون احمدی
 
سخنگو: سعید باستانی
 
دبیر اول: جواد حسینی‌کیا
 
دبیر دوم: سیده‌حمیده زرآبادی
 
 
** کمیسیون آموزش و تحقیقات
 
رئیس: محمدمهدی زاهدی
 
نایب رئیس: داوود محمدی (نماینده تهران) 
 
نایب رئیس دوم: محمود نگهبان‌سلامی
 
سخنگو: میرحمایت میرزاده
 
دبیر اول: علیرضا سلیمی
 
دبیر دوم: فاطمه سعیدی
 
** کمیسیون کشاورزی
 
رئیس: علی‌محمد شاعری
 
نایب رئیس اول: جلال محمودزاده 
 
نایب رئیس دوم:نظر افضلی 
 
سخنگو: علی وقف چی
 
دبیر اول: محمدباقر سعادت 
 
دبیر دوم:علی بختیاری
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام