با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:
بخشدار جدید صحرای باغ لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 30 تير 1395 ساعت 11:00:06
تعداد بازدید: 889
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بخشدار جدید صحرای باغ معرفی شد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛در مراسمی با حضور علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی وی، سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، شهردار و شورای اسلامی شهر و روستا، معتمدین، خیرین و دهیاران، احمد دلاور به عنوان بخشدار جدید صحرای باغ معرفی گرددید.
 
در این مراسم معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان در سخنانی اظهار داشت: همه مسئولین و مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و ارتباط مستمر با مردم داشته باشند و در کل خدمتگزار واقعی برای مردم باشند و در کل همه مسوولین باید در خصوص رفع مشکلات ملت در تمامی روستاها تمام تلاش خود را به کار گیرند.
 
مسعود راسخی خاطرنشان کرد: در مدت سه سالی که از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد به حمداله کارهای خوبی شده است و با تلاش و کوشش خود توانسته است به اهداف بلند نظام دست یابد. معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گفت:خدمت به مردم از مصادیق و اولویت اول تحقق اقتصاد مقاومتی هست. راسخی از دیگر مؤلفه های اقتصاد مقاومتی استفاده از تولیدات ملی و داخلی،اصلاح الگوی مصرف ، صرفه جویی در مصرف انرژی بخصوص آب، کمک به محرومان و سرمایه گذاری در منطقه عنوان کرد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از خیرین منطقه تصریح کرد: برکات کار خیرین در این منطقه و در کل منطقه لارستان ملموس است و بایستی قدردان این عزیزان باشیم. راسخی بیان کرد:بحمداله دو مقوله مهم امنیت و وحدت در منطقه لارستان بزرگ زبانزد عام و خاص است که بایستی قدر آن را بدانیم و شکر گزار خداوند متعال باشیم چرا که بالاترین نعمتی است که خداوند نصیب این مردم کرده است. معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان با بیان اینکه کشور ایران با هیچ کشوری از نظر بالا بودن ظریب امنیتی قابل قیاس نیست،افزود:به برکت خون مقدس شهدا،هدایت ها و تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب ، سیاست های دولت تدبیر و امید و مقاومت و ایستادگی مردم عزیز، کشور جمهوری اسلامی ایران روز به روز در حال توسعه و پیشرفت و اقتدار است.
 
وی در پایان سخنانش ضمن تشکر از محمد آزادی بخشدار سابق صحرای باغ برای بخشدار جدید آرزوی موفقیت کرد و از اوخواست که مطالبات مردم را به جد پیگیری نماید و برای رشد و توسعه بخش صحرای باغ تلاش مضاعفی داشته باشد. امام جمعه عمادده نیز در سخنانی اظهار داشت:جدیت و پشتکار و تلاش و کوشش شبانه روزی مسئولین بخش در جهت رشدو توسعه شهر و روستا در دستور کار آنها باشد و در راستای استقرار نمایندگی ادارات در بخش پیگیریهای لازم را معمول دارند. وی از همگان خواست که قدر این امنیت و وحدت مثال زدنی که در ایران اسلامی بخصوص در منطقه لارستان هست را بدانند و همیشه شکرگزار خداوند سبحان باشند.
 
محمد آزادی بخشدار سابق صحرای باغ هم در سخنانی به ارائه عملکرد خود در طی این هفت ماه در موضوعات مختلف از جمله برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری،برنامه ریزی ستاد تسهیلات نوروزی،برگزاری مراسم استقبال از شهداء گمنام، اجرای برنامه های ستاد دهه فجر وافتتاح پروژه های عمرانی ، برنامه ریزی در خصوص هفته معلم،اعزام کاروان راهیان نور،پیگیری مسائل و مشکلات بخش و غیره پرداخت. در ادامه احمد دلاور بعنوان بخشدار جدید صحرای باغ معرفی و از خدمات محمد آزادی بخشدار سابق تجلیل بعمل آمد. احمد دلاور بخشدار جدید صحرای باغ هم در سخنانی از همه مردم و مسئولین خواست تا با وی همکاری لازم داشته باشند.
 
وی گفت:تاکنون خدمات ارزنده و قابل توجهی از سوی دولت تدبیر و امید از جمله اجرای طرح تحول نظام سلامت،کنترل نرخ تورم و غیره به مردم ایران اسلامی ارائه شده است. وی گفت:با کمک خداوند متعال و همکاری و همیاری همه مردم ، برای رشد و توسعه و پیشرفت بخش صحرای باغ تلاش و کوشش خواهیم کرد و از تمامی ظرفیت ها،پتانسیل ها و استعدادهای این بخش استفاده خواهیم کرد و در راستای اهداف بلند دولت تدبیر و امید حرکت خواهیم کرد. دلاور با بیان اینکه مردم بخش صحرای باغ مردمی بافرهنگ و سخاوتمند هستند تصریح کرد:بنده از همه پیشنهادها و نظرات افراد برای رشد و توسعه بخش استقبال خواهم کرد و آنرا با آغوش باز می پذیرم.
 
اضافه می گردد که احمد دلاور اهل و ساکن شهر لار و دارای مدرک کارشناس ارشد جغرافیا می باشد و پیش از این نیز کارمند فرمانداری گراش و مدتی هم رییس اداره محیط زیست شهرستان لارستان بوده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام