با حضور سرپرست فرمانداری ویژه لارستان صورت پذیرفت:
افتتاح و آغاز ساخت چند طرح عمرانی در بخش اوز با اعتبار 43 میلیارد ریال
زمان انتشار: 7 شهريور 1395 ساعت 19:34:43
تعداد بازدید: 750
با حضور سرپرست فرمانداری ویژه لارستان چند طرح عمرانی در بخش اوز با اعتباری افزون بر 43 میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛درششمین روز از هفته ی دولت چند طرح عمرانی ،زیربنایی و خدماتی با حضور مسعود راسخی سرپرست فرمانداری ویژه لارستان ،محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز،شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز،ائمه جمعه و جماعات ،تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و بخش،اعضا شوراهای اسلامی شهر و روستا،شهردار، معتمدین و خیرین و مسؤلین محلی ، در بخش اوز با اعتباری افزون بر43 میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
 
از مهمترین طرح های افتتاح شده امروز در بخش اوز می توان به پروژه های شهرداری اوز شامل روکش آسفالت خیابان شهید بهشتی وملت ، محوطه سازی واتمام عملیات ساختمانی و اجرای رفوژ وسط وکانیوا و بهسازی معابر، همگی با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال،روشنایی معابر روستاهای کهنه قدیم،شهرک توحید ،قلات،هیرم ،اسلام آباد و بیدشهر با نصب 93 پایه و 174 چراغ لاک پشتی 150 وات ، احداث خط فشار متوسط زیرساخت برق و نصب ترانس برای رفع افت ولتاژ برق به طول 30 کیلومتر از پست بلغان جهت مناطق بیدشهر،کوره و هود برای2000 خانوار و دیگر طرح های شرکت توزیع برق جمعا با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 380 میلیون ریال،اجرای طرح هادی روستای هیرم و احداث خیابان این روستا به طول 388 متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 330 میلیون ریال، محور اصلی شهرک امام خمینی (ره) بیدشهر همراه با زیرسازی وآسفالت این خیابان به طول 970 متر با عرض ده متر با اعتبار دو میلیارد و 340 میلیون ریال، ساختمان اتفاقات برق کوره در زمینی به مساحت 320 متر مربع با زیر بنای 110 متر مربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 350 میلیون ریال توسط خیرین محلی و ساختمان خانه بهداشت کوره با زیربنای 190 متر مربع با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 100 میلیون ریال توسط خیر محلی آقای قائدی اشاره کرد.
 
مسئولین همچنین کلنگ آغاز ساخت ساختمان شورای اسلامی شهر اوز و مجموعه ورزشی روستای قلات نیز به زمین زدند. گفتنی است ساختمان شورای اسلامی شهر اوز قرار است در زمینی به مساحت 120 متر مربع در چهار طبق با هزینه ای به مبلغ 5 میلیارد ریال توسط شهرداری اوز و مجموعه ورزشی روستای قلات نیز در زمینی به مساحت دو هکتار با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال توسط خیرین محلی ساخته شود.
 
سرپرست فرمانداری ویژه لارستان در آیین افتتاح این پروژه ها از خدمات شایسته خیرین بخش اوز با اهدا لوح سپاس تقدیر وتشکر کرد. مسعود راسخی همچنین از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات مردم این روستاها پرداخت و در سخنانی در جمع مردم این روستاها و شهر اوز عملکرد دولت تدبیر و امید را تشریح کرد.انتهای خبر/


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 شهريور 1395   ساعت: 09:29:49

چرا از زلزله هایی که این چتد وقت در لار رخ می ده و مقدارش خبری نمی نویسید ؟ جالب اینجاست که در هیچ رسانه خبری هم این موضوع اطلاع رسانی نمی شه طوری که موندیم این زلزله هست یا نه؟

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام