معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان در افتتاح پارک سلامت بنارویه:
امسال از محل اعتبارات دو در صد نفت و گاز و تملک دارایی ها 16 میلیارد ریال به بنارویه اختصاص یافته است
زمان انتشار: 10 شهريور 1395 ساعت 14:30:37
تعداد بازدید: 650
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان گفت: خدمات دولت تدبیر و امید برای هیچ کس پوشیده نیست. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اصغر علی پور در آیین افتتاح پارک سلامت شهر بنارویه که با حضور بخشدار، شهردار،اعضا شورا،معتمدین و سایر مسئولین برگزار گردید، در سخنانی یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و اظهار داشت:از جمله موفقیتهای ارزشمند دولت تدبیر و امید در ارتقاء رشد اقتصادی کشور و رسیدن به یک نرخ ثابت ،کاهش نرخ تورم، تک نرخی شدن نرخ ارز با وجود تحریم ها،پ یشی گرفتن صادرات غیر نفتی بر واردات پس از 80 سال، اجرای طرح تحول نظام سلامت برای اولین بار در کشور و استقلال در تولید محصولات پتروشیمی بالاخص بنزین و غیره می باشد.
 
وی ادامه داد: دولت در بخش ها و روستاهای محروم خدمات زیادی را ارائه کرده است، به طوریکه امروز وقتی وارد روستاها می شوید آثار سازندگی، عمرانی، خدماتی، بهداشتی و فرهنگی را بعینه می بینید.
 
علی پور با بیان اینکه هدف دولت خدمت خالصانه و بدون منت به مردم و رفع مشکلات روستائیان است؛افزود: خدا را شکر اولویت کاری ما برای خدمت رسانی به مناطق محروم و در موضوعات خشکسالی ،آب روستایی ،بهداشت و درمان و غیره بوده است.
 
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان ادامه داد: امسال از محل اعتبارات دو در صد نفت و گاز و تملک داراییهای سرمایه ای مبلغ 16 میلیارد ریال به بخش بنارویه، جهت اتمام طرح های نیمه تمام و دیگر پروژه های اولویت دار همچون آب روستایی،طرح هادی روستایی،اصلاح و بهینه سازی شبکه برق روستایی و برق رسانی به روستاها و غیره اختصاص داده شده است.
 
علی پور در پایان سخنانش تاکید کرد:ما همچنان رهرو راه حضرت امام(ره) ، شهدا و رهبری بوده و خواهیم بود و برای خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.انتهای خبر/


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام