رییس شورای اسلامی شهر مرودشت در گفتگو با صحبت نیوز:
در حرف های من تناقضی نیست/ به شفاف نبودن پروژه ها و قراردادهای شهرداری مرودشت انتقاد داریم
زمان انتشار: 28 شهريور 1395 ساعت 02:07:06
تعداد بازدید: 1588
پس از انتشار مطلبی با عنوان "از سهل انگاری تا شفافیت در بیانات" مبنی بر تناقض گفته های فریدون اتابکی  رییس جدید شورای شهر مرودشت، وی درگفتگویی با  خبرنگار صحبت نیوز  به این موضوع واکنش نشان داد.
 
 
به گزارش صحبت اتابکی ضمن انکار تناقض در مصاحبه های خود آنها را موید یگدیگر دانست. وی عنوان کرد: برخی از اعضای شورا به عملکرد شهردار محترم مرودشت نسبت به عدم شفاف سازی و ارایه گزارش در مورد پروژهای رینگ غربی و شرقی مرودشت و همچنین جاده ی رجا آباد گلایه دارند. اطلاعات کسب شده ی اعضای شورا از کانال ارتباطاتمان با پرسنل شهرداریست و نه ارایه ی گزارش در صحن شورا توسط شهردار. هرچند اختیار عمل در محدوده ی مالی مشخصی به شهردار داده ایم اما بدیهی است به خاطر نقش تعریف شده، دایما در زمینه استانداردسازی ،دقت و ظرافت انجام کار ،می بایست اعضای شورا  از مراحل  قرارداد و اجرای پیمان نامه مطلع شوند.
 
وی تاکید کرد: انتقاد ما به شفاف نبودن قرادادها و عدم اجرای کلنگ زنی یا افتتاحیه در خور این پروژه ها نیز بوده است.
 
اتابکی در پاسخ به سوال خبرنگار صحبت نیوز مبنی بر ارزیابی کیفی انجام پروژه در زمین هایی که بافت رسی دارد و نیاز به حداقل چهل سانتی متر زیرسازی با خاکهای مقاوم کوهستانی دارد عنوان کرد: قطعا با توجه به حضور سه مهندس عمران در شورا و همچنین با دعوت از کارشناسان سعی خواهیم کرد در ارزیابی اجرای این دو پروژه نیز ورود کنیم تا مدافع حق مردم باشیم.
 
وی در رابطه با شایعات طرح شده در زمینه واگذاری یکی ار پروژه ها با اعمال نظر یکی از مسیولین سابق عنوان کرد: پیمانکار پروژه رینگ شرقی غربی مرودشتی است.
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

صبوری
Iran, Islamic Republic of
28 شهريور 1395   ساعت: 02:44:12

ممتون که نگاه به سایت را از منطقه ای کلانتر کرده اید

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام