مدیریت منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از لامرد جدا شد
زمان انتشار: 2 آبان 1395 ساعت 23:23:49
تعداد بازدید: 1736
مدیر منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان گفت: با پیگیری‌ها و حمایت‌های استاندار هرمزگان، مدیریت منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی‌بر پارسیان از شهرستان لامرد تفکیک شد.
‌به گزارش صحبت نیوز و به نقل از ایسنا، ‌حسن شاهرخی در این خصوص در جمع خبرنگاران عنوان کرد: با پیگیری‌ها و حمایت‌های همه‌جانبه استاندار هرمزگان در راستای احقاق حقوق مردم شهرستان پارسیان و تفکیک مدیریت منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر این شهرستان از شهرستان لامرد استان فارس، با دستور دکتر کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) این اقدام مهم صورت گرفت.
 
وی ادامه داد: بر این اساس تفکیک مدیریت منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از شهرستان لامرد در هیئت عامل ایمیدرو مصوب و دستور ثبت شرکت مستقل مدیریت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان نیز صادر شد.
 
شاهرخی، منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان را ظرفیت مهمی برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و جذب سرمایه‌گذار در غرب هرمزگان برشمرد و تصریح کرد: با تفکیک مدیریت این منطقه شاهد بهبود روند اجرای پروژه‌ها و توسعه هر چه بیشتر این منطقه خواهیم بود.
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

Iran, Islamic Republic of
2 آبان 1395   ساعت: 23:31:21

راحت شدیم ازدست لامرد

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام