سرمربی تیم هندبال بانوان لارستان:
بازیکنان بیشتری از لارستان باید به تیم ملی دعوت شوند
زمان انتشار: 29 آبان 1393 ساعت 23:02:48
تعداد بازدید: 1987
سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان فارس که تیمش در رده سوم جدول لیگ برترکشور قرار دارد گفت: درفهرست انتخابی بازیکنان تیم ملی هندبال بانوان ایران نسبت به حق بازیکنان تیم شهید چمران اجحاف شده وباید بازیکنان بیشتری به این اردو دعوت می شدند.
 به گزارش صحبت، خدیجه قانع افزود: تیم ما در رده سوم جدول لیگ برتر جای دارد و نمی دانم چرا از این تیم که مدعی است تنها یک بازیکن به تیم ملی دعوت شده است. وی اضافه کرد: انتخاب برخی ازبازیکنان تیم ملی براساس رابطه است و ما نیزاعتقاد داریم که باید شایسته سالاری صورت گیرد و بازیکنانی که حقشان است انتخاب شوند.
 
بازیکن سابق تیم ملی اشاره کرد: بازیکنان ما در بدترین شرایط آب و هوایی و در دورترین منطقه جنوبی استان فارس تمرین می کنند و انتظار داریم نگاه ها نسبت به شهرستان های محروم تغییر یابد. قانع با انتقاد ازمسوولان استان فارس در خصوص عدم حمایت از این تیم افزود:اگر چه این تیم توسط مسعود راستی یکی ازخیرین لارستان حمایت می شود اما باید مسولان کمک کنند تا این شخص دلسرد نشود ضمن اینکه انتظار داریم مسوول ورزش و جوانان شهرستان لارستان حمایت بیشتری ازتیم شهرستان داشته باشد و وعده ها را عملی کند. وی افزود: هندبال بانوان فارس همیشه درکشور مطرح بوده و اگر از تنها نماینده فارس در لیگ برتر حمایت نشود سرنوشت این تیم هم به همانند تیم چند سال گذشته که همگی به مشهد و تیم ثامن کوچ کردند، دچار خواهد شد .
 
سرمربی تیم چمران لارستان ادامه داد: ما مظلوم ترین تیم در لیگ برتر کشور هستیم چرا که تیم هایی همچون شهرداری سنندج، ذوب اهن اصفهان، ثامن مشهد و پتروشیمی و دیگر تیم ها از پشتوانه خوبی برخودارهستند و ما با دست خالی به جنگ تیم های متمول می رویم. وی درمورد لیگ برترهندبال نیز گفت: امسال شرایط لیگ برتر نسبت به گذشته تفاوت چشم گیری دارد واکثر تیم ها با قدرت درمسابقات حضوردارند ازاین رو نمی توان پیش بینی کرد که چه تیمی قهرمان می شود و نتایجی که به دست می آید نشان از یک لیگ پویاست واین به نفع تیم ملی است مشروط به اینکه مربیان تیم ملی تمام مسابقات را زیرنظر داشته باشند.
 
گفتنی است تیم شهید چمران لارستان در هفته ششم مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور روزجمعه 30 آبان ماه در شهرستان لارستان میزبان تاسیسات دریایی تهران است.


داود    عسکرپور

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
26 فروردين 1394   ساعت: 20:42:16

Slm,hala Ki rafte Tim meli???

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام