در عملیات مسلحانه نیروی انتظامی لارستان
388 کیلوگرم مواد مخدر از پژو پارس قاچاقچیان کشف شد
زمان انتشار: 26 آبان 1395 ساعت 21:00:07
تعداد بازدید: 1239
شامگاه دوشنبه 24 آبان 95 یک خودرو پژو پارس پس از درگیری با نیروی انتظامی لارستان بر روی "پل نه تا" وافع در شهر قدیم لار متوقف شد.
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از مهر، سردار احمدعلی گودرزی گفت: ماموران انتظامی شهرستان لارستان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان عمده موادمخدر، با انجام اقدامات اطلاعاتی، مطلع شدند چند قاچاقچی موادمخدر قصد انتقال یک محموله سنگین موادمخدر را از شهرستان لارستان به سمت شهرستان شیراز دارند.
 
وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و یک دستگاه خودرو زانتیا و یک دستگاه پژو پارس متعلق به قاچاقچیان شناسایی و سریعاً اکیپی از ماموران در مسیر تردد قاچاقچیان مستقر شدند.
 
فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: هنگامی که ماموران قصد متوقف کردن دو خودرو را داشتند، راننده خودرو پژو پارس که حامل موادمخدر بود و نیز راننده خودرو زانتیا که این محموله را اسکورت می کرد، بدون توجه به فرمان ایست ماموران اقدام به فرار کردند که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز هر دو خودرو متوقف شدند.
 
سردار گودرزی گفت: در بازرسی از خودرو پژوپارس حامل مواد، ۳۸۸ کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه دو قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند.
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام