عوامل تیم های شهید چمران و تاسیسات دریایی پس از بازی چه گفتند؟
زمان انتشار: 12 آذر 1395 ساعت 21:38:42
تعداد بازدید: 1631
به گزارش صحبت نیوز صبح جمعه 12 آذر ماه 95  در چارچوب مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور تیم شهید چمران لارستان با پیروزی 28به 25 بر تیم تاسیسات دریایی تهران توانست صدر نشین لیگ برتر کشور شود. 
ناهید غارسی سرمربی تیم شهید چمران لارستان در مورد عملکرد بازیکنان تیم شهید چمران به خبرنگار صحبت نیوز گفت: بچه ها امروز فوق العاده عالی کار کردند و اتحاد و همدلی مثال زدنی در بازی داشتند. بازیکنان تیم ما تمرینات سخت و فشرده ای طی دو هفته ی گذشته داشتند و روی تاکتیک ها و ضدحمله ها به صورت دقیق کار کرده بودند.
 
نرگس نکویی سرپرست تیم شهید چمران لارستان نیز بیان کرد: در حال حاضر تیم در رده ی اول جدول لیگ قرار دارد و بازی بعد با تیم ذوب آهن اصفهان است که در حال حاضر در رده ی سوم قرار دارد . پس از بازی ما با ذوب آهن اصفهان در دو هفته ی آینده, نیم فصل اول لیگ تمام می شود و بازی ها در دور برگشت آغاز خواهد شد.
 
وی خاطر نشان کرد: بازی با ذوب آهن بازی سختی خواهد بود چرا که آنها دارای بازیکنان قوی و با تجربه هستند.
 
اویسی مربی تیم تاسیسات دریایی تهران نیز پس از پایان بازی بیان کرد : بچه های ما متاسفانه امروز به خوبی در بازی ظاهر نشدند و قابلیت ها و توانایی هایی که داشتند را نتوانستند آن چنان که باید نشان دهند. امید واریم ان شا الله در دور برگشت بچه ها خود واقعی شان را نشان دهند.
 
در ادامه مهرنوش نجف زاده سر مربی تیم تاسیسات دریایی تهران  نیز ئر گفت و گوی کوتاهی گفت: من امروز از عملکرد بازیکنانم راضی نبودم و از خوب نبودن بازیکنان من, بازیکنان لارستان خیلی خوب استفاده کردند و این برد را به آن ها تبریک می گویم.
 
لازم به ذکر است که بازی تیم های شهید چمران لارستان و تاسیسات دریایی تهران صبح روز جمعه 12 آذر در لار برگزار شد و تیم شهید چمران 28 بر 25 به پیروزی رسید.
 
عکس از: زهرا محسنیان
 
 


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
12 آذر 1395   ساعت: 22:01:49

عالی

 
لوگوی دیجیتال