میدان ها و بلوارهای شهر لار با گل فرش می شود
زمان انتشار: 29 آذر 1395 ساعت 14:34:38
تعداد بازدید: 433
مهران مختاریان مسئول فضای سبز شهرداری لار با اشاره به آغاز کاشت بیش از 19 هزار نشای گل فصلی اظهار کرد: این اقدام در راستای بهبود فضاهای تفریحی و تفرجی شهری در حال انجام است. 
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری لار، مختاریان با اشاره به اینکه این 19 هزار گل در میدان امام خمینی، جزایر اطراف و بلوار فرهنگ کاشته می شود گفت: فضاهای شهری مناسب و زیبا موجب ایجاد نشاط و سرزندگی در شهروندان می شود که اقدامات مهمی به منظور زیباسازی در سطح میدان‌ها، بلوارها و فضاهای سبز شهر لار صورت گرفته است.
 
مسئول فضای سبز شهرداری لار خاطرنشان کرد: شهرداری برای ایجاد محیطی مفرح و زیبا در شهر از تمامی پتاسیل های خود استفاده می کند و با توجه به هزینه‌های زیادی که صرف امور حفظ و نگهداری فضای سبز می‌شود از همشهریان محترم خواستارم همیار طبیعت باشند و هنگام عبور از عرض بلوار یا داخل پارک‌ها از بریدگی‌ها و محل‌هایی که جهت عبور تعبیه شده است استفاده کنند.
 
وی در پایان متذکر شد: امید است شهروندان محترم نیز با حمایت و همکاری همه‌جانبه، این شهرداری را برای ایجاد محیط سالم و زیبا یاری کنند.


سید کامران    علوی

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

مرجان
Iran, Islamic Republic of
29 آذر 1395   ساعت: 20:25:03

خسته نباشید. خدا قوت. ولی ای کاش پیرو پیام رهبر در سال اقتصاد مقاومتی، به جای اینهمه هزینه جهت کاشت گلهای فصلی که عمری کوتاه نهایتا دوماه دارند اقدام به کاشت درخت های بومی مثل ابریشم جهت افزایش سایه و پوشش درختی و یا کاشت بوته های مناسب با متطقه می کردند. مثل بوته هایی که اطراف باغ ملی هست و تمام فصل سال سبز هست و گلدار که البته به خاطر بی توجهی و عدم رسیدگی در حال خشک شدن و انقراض هست. شهرداری با چهارتا نیرو نميتونه اونجور که در خور لار و لارستان هست کار کنه پس بهتره از نیروهای خودجوش مردمی برای زیباسازی شهر استفاده کنه. شهر لار فقط میدان امام خمینی و بلوار منتهی به اون نیست. لار بزرگتر از این حرفاست.

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام