اولین همایش سالانه سپاس، باهدف تجلیل از خیرین حوزه سلامت شهرستانهای لارستان و خنج برگزار می شود
زمان انتشار: 29 آذر 1395 ساعت 19:34:07
تعداد بازدید: 1156
اولین همایش سالانه سپاس، باهدف تجلیل از خیرین حوزه سلامت شهرستانهای لارستان و خنج ششم دی ماه برگزار خواهد شد.
 به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین سلامت لارستان این مجمع در نظر دارد از ۳۰ خیر حوزه سلامت شهرستانهای لار و خنج که یاور دانشکده علوم پزشکی بوده و پروژه های بهداشتی و درمانی آنها در سالهای اخیر کلنگ زنی یا افتتاح شده است تجلیل کند.
 
ابوطالب مدرسی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لارستان در این باره گفت: دیدن یاران مجمع خیرین سلامت دل همگی دست اندرکاران مجمع را گرم و وجودمان را لبریز از شوق کار کردن می کند. خدمتگزار خیرین بودن افتخاری است که نصیب هر کسی نمی شود. خیرین عزیزی که با رفتار شایسته اشان صفات حسنه اخلاقی را در جامعه ترویج کرده و با اخلاق و منش خود به ما درس امانتداری، اخلاق، صداقت و ایثار می آموزند. لذا به شوق دیدن همه ی خیرین بر آن شده ایم تا در یک روز، نیک اندیشان و بلند همتان برگزیده سلامت منطقه لارستان را دور هم جمع کرده و با تجلیل از این عزیزان روحیه نشاط و همدلی را در وجود پرمهرشان گسترش دهیم، تا بگوییم که همیشه قدردان زحمات آنها هستیم و بدون وجود ایشان نخواهیم توانست قدم از قدم برداریم.
 
به همین مناسبت مختصر همایشی ترتیب داده ایم در حد وسع، هر چند می دانیم که ایشان به اجر معنوی و آخرت می اندیشند نه نام و نشان. ولی این دین بر گردن ماست که قدرشان را شایسته و بیشتر بدانیم. همایش سالانه ی سپاس که برای اولین بار در لارستان برگزار میشود محفلی است در راستای سخن گرانبار امام رضا (ع) که می فرماید: کسی که از انسانهای نیکوکار تشکر و قدردانی نکند، از خداوند سبحان نیز قدردانی نکرده است.بنابراین امیدواریم با کمک همه ارگان ها و دست اندرکاران عرصه بهداشت و درمان بتوانیم همایشی در خور و شان خیرین شهرستان لارستان برگزار کنیم به مدد الهی


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام