عوامل تیم های شهید چمران و هدف پویان قم پس از پایان بازی چه گفتند؟
زمان انتشار: 11 دي 1395 ساعت 01:39:15
تعداد بازدید: 535
پس از پایان بازی تیم های هندبال بانوان شهید چمران لارستان و هدف پویان جوان قم که 31 بر 21 به سود تیم لارستانی تمام شد عوامل دو تیم در مورد بازی اظهار نظر کردند.
به گزارش صحبت نیوز ناهید غارسی سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مورد بازی های دور برگشت لیگ برتر هندبال بانوان کشور گفت:  ما تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشتیم چرا که به دلیل قهرمانی نیم فصل  سطح توقعات از تیم ما خیلی بالا رفته وبه این خاطر فشار به روی بچه‌ها بالاست و باید جوابگو باشیم. بچه‌ها دست به دست یکدیگر داده اند تا ان شاالله با کمک خداوند قهرمانی را نصیب خود کنند
 
وی در مورد بازی با تیم هدف پویان هم گفت: بچه‌ ها امروز با همکاری در حمله ها و برگشت ها عالی کار کردند.  مهم ترین عامل موفقیت تیم ما،همدلی است. یعنی واقعا بچه ها برایشان مهم نیست که چه کسی باید گل بزند ،مهم این است که تیم شهید چمران لارستان باید اول شود. غارسی یادآور شد: نکته ی قابل توجه این بازی این بود که ما از کلیه ی بازیکنان مان استفاده کردیم. چه بازیکنان نیمکت نشین و چه بازیکنان اصلی همه توپ زدند و خدا را شکر نتیجه ی خیلی خوب و عالی گرفتیم.
 
زینب خضرایی دروازه بان تیم شهید چمران لارستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ما در نیم فصل اول شدیم اما این موضوع وظیفه ما را سنگین تر کرد  و برای اینکه بتوانیم قهرمان لیگ شویم تمریناتمان به فشرده تر شد و بچه‌ها با تمام تلاشی که در زمین انجام دادند و همدلی که داشتند باعث شدند که تیم هدف پویان جوان قم را شکست دهیم.
 
اکرم سادات حسینی خو سرپرست تیم هدف پویان جوان قم اظهار داشت: بازی هیچ گاه سخت یا آسان بودنش را مشخص نمی کند و اصلا بازی آسان و یا راحتی وجود ندارد. کلیه ی بازی ها سخت است چرا که همه ی تیم ها قوی و آماده هستند. بخصوص تیم شهید چمران که صدر نشین لیگ ایران است.
 
نکته: اغلب گل های بازی این روز را فاطمه درویش بیگی تنها بازیکن خط زن تیم شهید چمران به ثمر رساند و عنوان خانم گل را به خود اختصاص داد.
 
 ناظران بازی  زینب صادقی از شیراز و پروانه ی پناه پوری از گچساران وداوران هم فرناز مظاهری و عاطفه مظفری هر دو از اصفهان بودند.
 
بازی بعدی دو هفته ی آینده مورخ 24 دی ماه با تیم البرز است که باز هم تیم شهید چمران لارستان میزبان است.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام