دروازه بان اول تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان را بهتر بشناسیم
زمان انتشار: 11 دي 1395 ساعت 22:09:26
تعداد بازدید: 595
روز جمعه 10 دی ماه 95 تیم هدف پویان قم میهمان تیم شهید چمران بود که در نهایت بازی را با نتیجه 31 بر 21 واگذار کرد. 
 زینب بذر افکن دروازه بان اول این تیم در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: بدلیل اینکه تیم ما نیم فصل اول را با قهرمانی پشت سر گذاشت ما باید تلاش خود را بیش از پیش کنیم.
 
وی افزود: تمرینات تیم فشرده و سنگین تر از قبل شده و بچه های تیم با تمام وجود تمرین می کنند و با همدلی که میان بچه های ما بود توانستیم مقابل تیم هدف پویان قم به برتری برسیم و انشالله بتوانیم جایگاه صدر جدولی خود را تا آخر فصل نگه داریم.
 
وی در ادامه از تمامی مسئولین هندبال لارستان مسعود راستی مدیر عامل باشگاه شهید چمران ، طیبی ریاست اداره ورزش و جوانان لارستان, ناهید غارسی که زحمات زیادی را برای تیم شهید چمران لارستان متحمل شده است و قانع مربی قبلی تیم شهید چمران تشکر کرد.
 
شایان ذکر است  زینب بذر افکن 14 سال سابقه ورزشی در رشته هندبال دارد و از استعدادهای آموزش و پرورش و شاگردان استادان بزرگ همچون خانم غارسی و قانع بوده که 10 سال است به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت می کند. ایشان از سال 90 تا 94 عضو تیم ملی هندبال بانوان بوده که توانسته همراه با تیم ملی عناوین ششمی جوانان و نهمی بزرگسالان آسیا را کسب نماید. از عناوین ایشان می توان به سه سال قهرمانی و یک سال نائب قهرمانی با تیم هیأت هندبال فارس در لیگ برتر هندبال کشور ، پنجمی لیگ کشور با تیم فیروز آباد ، سه سال عنوان پنجمی با تیم شهید چمران لارستان که هم اکنون با این تیم در صدر جدول حضور دارد می توان اشاره نمود.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام