شورای تامین مسکن افراد تحت پوشش کمیته امداد لارستان آغاز به کار کرد
زمان انتشار: 15 دي 1395 ساعت 14:54:48
تعداد بازدید: 372
اولین جلسه شورای تامین مسکن افراد تحت حمایت کمیته امداد لارستان ، با حضور 10 تن ازاعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه لار برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد لارستان هوشنگ دلاور به عنوان دبیر ستاد تامین مسکن ، با اشاره به اصل 31 قانون اساسی کشور که داشتن مسکن متناسب با نیاز، حق هر فرد و خانواده ایرانی است ، بیان داشت : کمیته امداد، نهضت مسکن سازی محرومین را شروع نموده و تصمیم دارد تمام مددجویان فاقد مسکن را واجد سرپناهی مناسب سازد که این امر با مشارکت خیرین و اعتبارات دولتی و امدادی امکانپذیر است.
 
مدیر کمیته امداد لارستان اشاره کرد که : تا 9 ماهه سال جاری مبلغ 110 ملیون تومان اعتبار دولتی وارد شهرستان شده که مبلغ 113 ملیون تومان از محل صدقات مردمی نیز به آن اضافه گشته است. وی مشکل اساسی در مسکن شهری را نبود زمین عنوان کرد و خاطر نشان ساخت : هر چه خیرین منطقه کمک های خود را در زمینه مسکن به سمت کمیته امداد سوق دهند کمیته نیز میتواند اعتبارات دولتی بیشتری را به شهرستان اختصاص دهد که با این مدل مشکل مسکن تعداد زیادی از مددجویان مرتفع می گردد.
 
در ادامه حجه السلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه شهر لار مطالبی در زمینه خدمت به قشر محروم که خالصانه ترین خدمت میباشد را ایراد و ضمن تاکید بر عدالت محوری در ساخت مسکن محرومین ، بیان داشت : با مشارکت همگانی در سطح شهر و روستا و با استفاده از ظرفیت های کمیته امداد می توان بر مشکلات فائق آمد.
 
امام جمعه شهرستان ، فرماندار، کمیته امداد، شهرداری، بنیاد مسکن، اداره اوقاف و امور خیریه ، مسکن و شهرسازی ، شورای شهر، شورای شهرستان و خیرین مسکن ساز از اعضای شورای تامین مسکن محرومین میباشند.


علی    قلندری

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام