مراسم اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستای علی آباد مرکزی
زمان انتشار: 25 تير 1394 ساعت 10:16:41
تعداد بازدید: 773
هجدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستای علی آباد یادواره شادروان بهروز مردانگی( اولین اهدا کننده قلب در ایران) با حضور  رییس اداره ورزش و جوانان لارستان ، پیشکسوتان ، شورای اسلامی روستا و ورزشکاران و ورزش دوستان در 23 تیر به کار خود پایان داد.
 
 
به گزارش صحبت و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و به نقل از شورای ورزشی روستای علی آباد ، این مسابقات در اول ماه رمضان با حضور هفت تیم به صورت دوره ای و ضربدری برگزار گردید و با صعود تیم های برتر به مرحله پایانی تیم ها حریفان دور پایانی خود را شناختند. در روز سه شنبه شب 23 تیرماه مصادف با 27 رمضان دیدار های پایانی برگزار گردید که در بازی رده بندی تیم شادروان سجادی با کسب نتیجه 4 بر 2 بر تیم شادروان علی مجلله پیروز شد و بر سکوی سومی این دوره از مسابقات ایستاد.
 
. گفتنی است در ادامه این مسابقات و در بازی پایانی (فینال) تیم شادروان حسین آذر برزین و تیم شادروان عادل احمدیان در مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان این دیدار سخت و نفس گیر تیم شادروان آذر برزین با نتیجه 2 بر صفر بر حریف خود غلبه کرد و به مقام نخست این دوره از مسابقات رسید. داوران دیدار رده بندی: داور اول : محمد اقبالی داور دوم: محمود نجفی داور سوم: داوود رهرو داوران دیدار فینال : داور اول : حمیدرضا سجادی داور دوم : محمد نجفی داور سوم: داوود رهرو برترین های ورزشی : آقای گل : پیمان اقبالی بازیکن اخلاق و فنی : ابراهیم افخمی بهترین دروازه بان : محمد عابدی


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام