مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبرداد:
زلزله خنج 400 میلیون تومان به حوزه ی راه این شهرستان خسارت وارد کرد
زمان انتشار: 17 دي 1395 ساعت 20:13:28
تعداد بازدید: 563
در پي زمين لرزه ي اخير در شهرستان خنج محمدرضا باقري فرد مديركل راه و شهرسازي لارستان آخرين جزئيات از عملكرد راهداران و خسارات وارد شده به حوزه ي راه را تشريح كرد
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان, باقري فرد اظهار داشت: پس از خشم امروز زمين در شهرستان خنج اكيپ هاي متعدد راهداري از اين اداره كل همگام با ساير نهاد ها و سازمان ها در نخستين دقايق از اين اتفاق در منطقه حضور پيدا كردند.
 
وي با بيان اينكه : به منظور امداد رساني و در صورت نياز تسريع در بازگشايي محورها ، پاكسازي محيط و انجام بخشي از كارهاي عمراني كارواني متشكل از انواع دستگاه هاي سنگين و نيمه سنگين راهسازي و راهداري جهت آماده باش به منطقه اعزام شدند و دو دستگاه ماشين سنگين جهت حمل اقلام مورد نياز مصرفي مردم در اختيار هلال احمر قرار گرفت.
 
باقري فرد در ادامه خاطرنشان كرد: پس از ارزيابي و بازديد هاي مديريت راهداري و كارشناسان اين اداره كل متاسفانه مشاهده شد يك پل ٨ متري در محور خنج - اسلام آباد مورد خسارت واقع شده و ترك هايي در روسازي و جسم راه ، طرفين پل و نيز پايه هاي پل صورت گرفته است.
 
وي با اشاره بر اينكه برآورد خسارت وارده از سوي كارشناسان ٤ ميليارد ريال تخمين زده شده ، افزود: نياز است مرمت و مقاوم سازي در آن صورت پذيرد. مديركل راه و شهرسازي لارستان همچنين از احساس مسئوليت مهندس تكاور مديركل راه وشهرسازي فارس نيز كه آمادگي خود را با اداره كل راه وشهرسازي لارستان و اعزام اكيپ راهداري به شهرستان خنج اعلام كرده بود، تقدير و تشكر نمود.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام