برگزاری سومین دوره آموزش مبانی گویندگی و نمایش رادیویی در لار
زمان انتشار: 18 دي 1395 ساعت 14:02:16
تعداد بازدید: 396
سومين دوره آموزش مبانی و مقدمات گويندگی و نمايش  راديويي در محل خانه فرهنگ شماره یک شهر لار و با حضور پانزده هنرجو برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز . به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان محمد علي شامحمدي رئيس انجمن گويندگي و دوبلاژ لار گفت: سومين دوره استعداد يابي و آموزش مقدمات گويندگي و نمايش راديويي بر اساس طرح يك سري مباني عمومي و اختصاصي گويندگي به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان براي علاقه مندان به این هنر برگزار شد.
 
شامحمدي مدرس این  دوره در خصوص اجرای این دوره ها عنوان كرد: در این دوره علاقه‌مندان و متقاضیان به صورت آکادمیک و عملی تحت آموزش قرار می‌گیرند و به کسب مهارتهای گویندگی می‌پردازند تا خود را برای ورود به عرصه رادیو آماده سازند.
 
وي در خصوص مدت دوره های آموزشی مبانی  ذکر کرد:  در اين دوره هنرجويان به مدت ١٠ جلسه آموزش تئوري و عملی در استوديو را پشت سر می گذارند و در پايان دوره از هنرجويان آزمون گرفته می شود و به كسانيكه اين مرحله را با موفقيت سپري نمايند، مدرک رسمی پايان دوره مقدماتي از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لار و  انجمن گویندگی  اعطا می گردد.
 
رئيس انجمن گويندگي و دوبلاژ  لار و  مدرس  دوره سوم  آموزش  در پايان هدف از برگزاری این کارگاه را بالا بردن  سطح کیفی  و تقویت قوه گفتاری هنرمندان علاقه مند و شناسایی نیرو برای مجله صوتی لارستان اعلام نمود.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام