هجدهمین شماره هفته نامه «عصر لارستان» منتشر شد
زمان انتشار: 18 دي 1395 ساعت 14:24:52
تعداد بازدید: 547
مطابق هفته های اخیر شماره هجدهم هفته نامه عصر لارستان امروز شنبه 18 دی 95 منتشر شد.
به گزارش صحبت نیوز تیتر یک این شماره به زلزله روز جمعه در خنج اختصاص دارد و تیتر دیگر با عنوان" مسئولان لارستان پیگیر بازگرداندن امور آموزش و پرورش برخی نواحی صحرای باغ و بیرم باشند" در صفحه اول عصر لارستان جلب نظر می کند.
 
سرمقاله این شماره را کرامت الله بلوچی با عنوان "برجام از واقعیت تا تعصب...!"  نوشته است و مقاله احمد حسینی در تحلیل تدابیر دولت در سه سال و نیم اخیر از مطالب سیاسی مهم این شماره محسوب می شود. 
 
مقاله ای از دکتر مهتاب محمدی با موضوع "قاچاق و سلب امنیت اجتماعی" ,مطلب ارسالی از یک شهروند با عنوان "پارازیت هایی که زندگی را مخدوش می کند" بخش سوم مطلبی از لیلا وصالی با عنوان "مادران آنلاین، کودکان مجازی" و مقاله ای از محمد رضا سیفائی فرد با عنوان" ایجاد اشتغال در گرو اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" از مطالب اجتماعی این شماره است.  
 
مطلب حسین شکیبا با عنوان "نگاهی به سیر تاریخی ترانه های محلی لارستان" و مقاله ای از شبنم مقدم به نام" اذن دیدارحضرت خورشید" از مطالب فرهنگی هنری این نشریه است.
 
در قاب صفحه آخر اثری از مهدی اسحقی قالی باف به نمایش در آمده و در بخش پیشخوان مجموعه داستان های گنجشک های گرسنه به سعی فرهاد ابراهیم پور معرفی شده است.
 
مطلبی از وحید حاج سعیدی با عنوان "گلایه عمو سیفی از بانک مرکزی! " و شعری از خالو راشد (راشد انصاری) از مطالب طنز این شماره است.
 
سوژه آخر به تفاهم دانش آموزان فرزانگان لار با مسئولان لارستان برای حفظ محیط زیست اختصاص دارد. گزارش آخر را محمد علی روشن با عنوان" لزوم نظارت جدی بر بازار موبایل "نوشته است.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام