.
فرماندار ویژه لارستان ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت
زمان انتشار: 20 دي 1395 ساعت 12:07:36
تعداد بازدید: 306
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ، ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی ، ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. متن پیام فرماندار ویژه لارستان به‌شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
ارتحال ناگهانی و جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مبارز نستوه ، یار دیرین امام و رهبری و استوانه مستحکم انقلاب اسلامی که عمر پربرکت خود را در راه خدمت به اسلام، قران،اهل بیت(ع)، انقلاب ، نظام و مردم سپری کرد ، مایه تأسف، تأثر و تألم عمیق اینجانب و کلیه همکارانم در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان گردید. بدیهی است آن مجاهد سفر کرده در طول مبارزات انقلابی خود در دوران رژیم ستم‌شاهی پهلوی رنج‌های بسیاری متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت‌های خطیر نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام داشت و همان‌گونه که در پیام مقام معظم رهبری نیزآمده است، این دو بزرگوار در کنار امام و اندیشه‌های امام ایستادند و در همه زمینه‌ها با هم بودند.
 
آنچه برای آیت الله هاشمی مهم بود، دفاع از انقلاب بود و در کل هاشمی از چهره های تاثیرگذار در ایران اسلامی و از استوانه‌های نظام اسلامی بود و قطعاً خدمات او در دوران‌های مختلف در اذهان عمومی و در عرصه‌های انقلاب ماندگار است. برماست تا استوار و مصمم درسایه سار ولایت و رهبری همچنان پاسدار حرمت خون شهیدان و مدافع آرمان والای آن به حق پیوستگان باشیم.
 
اینجانب و تمامی همکارانم این ضایعه عظیم و جانسوز را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و به‌خصوص همسر و فرزندان برومند ایشان و عموم مردم ولایت مدار و شهید پرور این سامان ایمان گستر تسلیت عرض نموده و برای روح بلند آن عزیز از دست رفته علّو درجات از درگاه حضرت احدیت خواستارم. والسلام علی عبادالله الصالحین جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام