.
بازدید فرماندار ویژه لارستان ازسیلوی 45 هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم در جویم
زمان انتشار: 23 دي 1395 ساعت 14:54:51
تعداد بازدید: 443
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ازسیلوی 45 هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم در جویم بازدید نمود. 
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان،داود شفیعی بخشدار جویم و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و بخش، ازسیلوی 45 هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم در شهر جویم بازدید نمودند.
 
فرماندار ویژه لارستان در حاشیه بازدید از این سیلوها در سخنانی کوتاه اظهار داشت:سیلوی گندم از اصلی‌ترین امکانات زیربنایی در بخش کشاورزی است و احداث آن در شهرجویم باعث رفع بسیاری از مشکلات گندم‌کاران لارستانی در امر ذخیره‌سازی غلات شده است.
 
حسنی از کشاورزان منطقه خواست تا محصولات خود را به سیلوهای استاندارد تحویل داده و از فروش و تحویل گندم به انبارهای غیراستاندارد خودداری کنند. گفتنی است سیلوی 45 هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم جویم در سال 1391 به بهره برداری رسیده است که برای احداث این سیلوها مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
 
صلاحی مدیرعامل این سیلو هم تصریح کرد: با بهره ‌برداری از این سیلوی گندم برای 20 نفر به‌صورت مستقیم و 150 نفر به‌صورت غیرمستقیم زمینه اشتغال فراهم شده است.انتهای خبر/


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام