105متر از 840 متر تونل خلیج فارس حفر شده است
زمان انتشار: 10 خرداد 1396 ساعت 19:55:23
تعداد بازدید: 608
حفاری تونل شهدای خلیج‌فارس  شتاب بیشتری می گیرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، موسی میرزایی مدیر ساخت و توسعهٔ راه‌های این اداره کل گفت: با توجه به اهمیت پروژه مذکور و لزوم تسریع بخشی در تکمیل تونل شهدای خلیج‌فارس، با افزایش یک شیفت کاری از سوی پیمانکار مستقر مراحل ساخت تونل شهدای خلیج‌فارس (بالنگستان) سرعت بیشتری به خود گرفته است.
 
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۵ متر حفاری انجام شده، افزود: با احداث این تونل به طول ۸۴۰ متر در محور ارد به فداغ، گردنه صعب‌العبور بالنگستان حذف و ماحصل آن ۱۲ کیلومتر کاهش مسیر در این محور است.
 
مدیر ساخت و توسعهٔ راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لارستان افزود: تسهیل در دسترسی مردم بخش‌های بیرم و فداغ به مرکز شهرستان و نیز دسترسی مردم جنوب فارس به عسلویه از دیگر مزایای احداث تونل به شمار می‌آید.
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

سید
Iran, Islamic Republic of
12 خرداد 1396   ساعت: 14:15:35

این کارها تمام نوید تشکیل یک استان میدهد که درهرصورت کارخوبی است حالا ببینم سهم کدام شهرستان میگیرد یاببینم نماینده کدام شهرستان زرنگتر ظاهرمیشود ماکه الحمدالله تابحال ازنماینده خودمان زرنگی مشاهده نکردیم طول این 6سال درزمینه فرهنگی هم که خدارا شکرمردم بافرهنگ هستند نیازی به ارتقا نیست که اون هم کاری نشده حالا میگن برای بعضی ازاشخاص که براش توانتخابات فعالیت کردن کارهای کاربری زمیناشون انجام داره میده یامثلا کار مجوزچاه بنده خدایی پیگیره که اون هم حقشه باید انجام بده چون جلو مغازش مرکز ستاد تبلیغاتیش بود ولی برای عموم تابحال کاری که باید انجام بده نداده اگه داده اعلام کنند تا متوجه بشیم

 
نخلستان
13 خرداد 1396   ساعت: 08:10:13

اگه بعضیا بجای استان شدن یا ارتقاء ادارات و از اینجور چیزها ،به فکر توسعه و پیشرفت واقعی شهر و شهرستانشون بودن الان خیلی جاوتر بودیم . دلیل پیشرفت لامرد و بعضی شهرستانهای اطراف هم همینه که بجای پرداختن به این مسائل ، به فکر راههای واقعی پیشرفت شهرستانشون هستن .

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام