بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش در پی اقدام تروریستی روز گذشته در تهران
زمان انتشار: 18 خرداد 1396 ساعت 21:13:01
تعداد بازدید: 693
در پی حادثه تروریستی روز گذشته در تهران که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هم وطنان بی گناه شد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، خنج و گراش بیانیه ای منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:
روز گذشته شاهد اقدام تروریستی کور و ضدانسانی تعدادی از مزدوران و عاملان تحجر و افراطی گرایی در «خانه ملت» نماد مردم سالاری کشور و «مرقد مطهر امام راحل» نماد روشن اندیشی و قرائت انسانی و رحمانی از اسلام عزیز بودیم.
 
روشن است اینگونه اقداماتِ وحشیانه نمی تواند خللی در انسجام، اتحاد و اقتدار ملی ما ایجاد کند و همه ما را در مبارزه همه جانبه با خشونت و افراط گرایی و تروریسم جدی تر می کند. بی شک ملت ایران نیز در این بزنگاه های حساس اثبات خواهد کرد فارغ از تکثر و تفاوت در دیدگاههای سیاسی خود که لازمه جوامع مردم سالار است، همواره امنیت، اقتدار و وفاق ملی را ارجح می داند و در مبارزه با تروریسم منطقه ای دوش به دوش نیروهای امین و عزیز امنیتی اطلاعاتی و انتظامی و تابع فرمان های مقام معظم رهبری خواهد بود.  
 
در پایان نیز ضمن تسلیت به خانواده های شهدای اقدام تروریستی روز گذشته برای آنها طلب علو درجات و برای آسیب دیدگان و مجروحان این اتفاق آرزوی سلامتی عاجل و کامل می کنیم.
 
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در لارستان، خنج و گراش
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام