رییس اداره راه وشهرسازی لارستان مطرح کرد:
گزارشی از فعالیت راه داری اداره راه و شهرسازی لارستان
زمان انتشار: 20 خرداد 1396 ساعت 09:44:00
تعداد بازدید: 236
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان ، مهندس علی اکبر طالبی رییس اداره راه وشهرسازی لارستان با بیان اینکه حمل و نقل از زير ساخت يك كشور بوده و عوامل انساني مدام با حمل و نقل سر و كار دارند ، افزود: با ايجاد زيرساخت در جاده ها توسط راهداران به دنبال آسايش و رفاه مردم هستيم.
وی افزود: هدف از نصب 4900 علائم در سال اخیر ، آگاهي دادن به استفاده کنندگان از جاده های ارتباطی است و هركدام از اين تابلوها و علائم ريز و درشت اعم از كوچكترين يا بزرگترين كه تعداد آنها در يك كيلومتر ممكن است به دهها برسد بايد توسط نيروي انساني نصب و نگهداري و به صورت مستمر بازبيني شود که تاکنون 2700 عدد از این علائم بازساری و ترمیم شده است.
 
طالبی از تلاش جدی و طاقت فرسای راهداران گفت و تصریح کرد : پس از هر بارندگي و كثيف شدن تابلوها كليه آنها در طول مسير گاه چند صد كيلومتري بايد شستشو و تميز شود ، بنابراين اهمال در نگهداري آن هيچ توجيهي را نمي پذيرد و راهداران در سخت ترين شرايط آب و هوايي منطقه چه روز و چه شب در جاده ها مي بايست براي رفاه و ايمني و امنيت هموطنان و همنوعان اقدامات اساسی صورت دهند.
 
وی خاطرنشان کرد: همواره جاده ها و تجهیزات ایمنی موجود در آن ها بدلایل مختلف از جمله عوامل محیطی و ... در معرض فرسودگی و خرابی قرار دارند و با این تفاصیل 16 هزار متر مربع معادل 600 تن آسفالت برای لکه گیری جاده ها انجام شده است . طالبی ادامه داد: 150 کیلومتر بوته کنی و تسطیح حریم راه و نیز 100 هزار مترمکعب شانه سازی توسط راهداران بی مدعا در سال اخیر در محورهای حوزه استحفاطی صورت پذیرفته است.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام