«عصر لارستان» منتشر شد/ انتخابات تمام شد؛ لحن ها را دوستانه و برادرانه کنیم
زمان انتشار: 28 خرداد 1396 ساعت 05:09:07
تعداد بازدید: 309
شماره سی‌ و نهم هفته‌نامه «عصر لارستان» شنبه 27 خرداد منتشر شد. 
به گزارش صحبت نیوز تیترهای اصلی 4گانه این شماره به "جزئیات فعالیت عوامل مشکوک در لارستان و شایعه تیر اندازی در این شهرستان","تاکید فرماندار لارستان بر لزوم حفظ وحدت تشیع و تسنن منطقه", سخنرانی رییس جمهور در جمع اصحاب رسانه و دعوت فوتبالیست نوجوان لارستانی به اردوی تیم ملی اختصاص دارد و سرمقاله را رضا عالم نژاد با عنوان"در بوته ی شورا" نوشته است و در آن ویژگی های یک سورای شهر پویا را برشمرده است.
 
همچنین مقاله های "مفهوم قاچاق و جایگاه آن در افکار عمومی" از دکتر سارا شاکری, "نوستالژی تلخ دهه ۶۰ اما با ساختاری متفاوت!!!" از کرامت ا...بلوچی, "سکوت در رسانه شنیداری ممنوع است" از فاطمه شهبازی- دانشجوی دکتری علوم ارتباطات و مطلب طنز "چالش روزنامه های باطله!" از وحید حاج سعیدی در این شماره جلب نظر می کند.
 
در صفحه آخر باکس "قاب" اثری از شاهرخ باقری, قرار دارد و در  ستون شعر اثری از دکتر مصطفی رستم پور جلب نظر می کند. ستون طنز این شماره نیز به شعر "سّر مگو !" از راشدانصاری(خالوراشد) اختصاص یافته است.
 
یادداشت های آخر این شماره عصر لارستان با عنوان "نعمت رهبری برای کشور ما بی بدیل است" به قلم محمدعلی روشن است و "اثرات غیر مخرب امواج خطوط برق بر انسان" اختصاص دارد.
 
عصر لارستان را از روزنامه فروشی های جنوب فارس بخواهید.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام