به همت کارکنان اداره کل راه و شهرسازی لارستان صورت پذیرفت:
گلریزان برای رهایی دومین زندانی جرایم غیر عمد در لار
زمان انتشار: 28 خرداد 1396 ساعت 14:35:56
تعداد بازدید: 201
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان ، مهدی مصدق رییس اداره روابط عمومی این اداره کل از طرح رمضانی پرسنل جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و رهایی 2 زندانی به برکت این ماه خبر داد.
مهدی مصدق اظهارداشت: حرکت های این چنینی و در این سطح ریشه در باورهای اعتقادی و اجتماعی انسان ها داشته و ترویج فرهنگ همدلی و همگرایی در جامعه به تقویت روحیه تعاون در جامعه کمک خواهد کرد.
 
وی افزود: دوسال است که در مجموعه ی اداره کل راه و شهرسازی لارستان درک روحیه جوانمردی و فرهنگ ترویج و توسعه فرهنگ گلریزان به وجود آمده و در ماه ضیافت الهی با حمایت مالی این پرسنل و کمک های دل گرم کننده ی مردم زمینه آزادی 2 زندانی جرایم غیر عمد را فراهم کرده ایم.
 
رییس اداره روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: با دستان مهربان پرسنل این اداره کل و مردم عزیز یکی از این زندانیان در ابتدای ماه مبارک و زندانی دوم نیز در شب های قدر آزاد شد و ما در سال گذشته نیز با آزادی یک زندانی سهم کوچکی در این حرکت نوع دوستی داشته ایم.
 
وی با اشاره به اینکه هم اکنون افراد زیادی به دلیل جهل به قوانین و عدم آموزش صحیح گرفتار زندان شده و روزگار خود را در پشت این میله ها سپری می کنند ، ادامه داد: با روحیه ای که از مردم خیرین و نیکوکاران این کشور سراغ داریم امیدوارم موجبات آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و زمینه ی بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده بیش از پیش فراهم شود.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام