مجید حجتی
انتخاب نماینده لارستان به سمت ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس/ بایدها و نبایدها
زمان انتشار: 3 تير 1396 ساعت 21:06:06
تعداد بازدید: 449
مطلب کوتاه زیر تحلیل خوشبینانه مجید حجتی از فعالان اجتماعی لارستان در خصوص انتخاب نماینده لارستان به سمت ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس است که پایگاه خبری تحلیلی صحبت نیوز آن را به داوری خوانندگان می گذارد.
این نخستین باری است که نماینده ای از لارستان تاریخی و فرهنگ خیز، به ریاست یکی از کمیسیون های مجلس برگزیده می شود. همه می¬دانیم که منطقه لارستان بزرگ معدنی است گرانقیمت، از تاریخ و فرهنگ. اگر جایی بخواهیم این منطقه را به دیگران معرفی کنیم، نه به تولید و کشاورزی و صنعتش که به تاریخ و فرهنگش می¬شناسانیم.
 
بر این اساس بجاست انتخاب دکتر جعفرپور را به ریاست کمیسیون فرهنگی، که یکی از کمیسیون های 13گانه مجلس می باشد، قدر بدانیم و از ایشان حمایت کنیم و البته به جد پیگیر مطالبات فرهنگیمان باشیم.
 
نگارنده شاید در انتخابات به ایشان رأی نداده باشد؛ و احتمال دارد اگر اکنون نیز انتخاباتی برگزار شود، به جهت سلائق و استدلال های خود، نام فرد دیگری را در صندوق رأی بیندازد، اما رأی مردم  بر ما حکم است و نباید اجازه داد منتخب مردم احساس کند تنها یک جریان فکری از او حمایت می کند.
 
از ریاست محترم و اصولگرای کمیسیون فرهنگی مجلس که سمت ریاست کیسیون مشورتی شورای عالی انقلاب فرهنگی را نیز برعهده دارد انتظار می رود هوشمندانه از ظرفیت بالای هنرمندان و فرهنگ دوستان موافق و مخالف خود بهره برد تا طی این دو سال شاهد اتفاقات مبارکی از جانب ایشان و با همراهی مدیریت کلان شهرستان و البته مدیریت فرهنگی شهرستان و استان فارس باشیم.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [4 نظر]

میلاد
Iran, Islamic Republic of
3 تير 1396   ساعت: 21:56:28

سلام بسیار عالی جناب حجتی

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
3 تير 1396   ساعت: 21:51:05

ضمن تبریک و امید نه چندان منطقی به رعایت اعتدال از آقای جعفرپور به دو موضوع توجه کنید. در ابتدای کار این دوره مجلس کمیسیون فرهنگی به دلیل عدم درخواست عضویت در آستانه بحث انحلال قرار گرفت و برای به حد نصاب رسیدن چند نفر مثل آقای لاریجانی عضویت نمادین پیدا کردند. ضمن اینکه شرح وظایف و حدود اختیارات آن روشن نیست و موازی بودن وظایف نظارتی اش با وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد هم یکی دیگر از مسایل مورد ابهام است با این حال تبریک... منتظر اقدام نماینده اصول گرا می مانیم

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
3 تير 1396   ساعت: 21:44:45

یک کتابخانه ای در شهر لار پشت مصلا هست که فکر می کنم 5 سال و نیم کافی باشد برای گرفتن اعتبار تکمیل...همین یک قلم را انجام بدهند تا برسیم به نقطه صفر درخواست

 
اصلاح طلب رد صلاحیت شده
Iran, Islamic Republic of
3 تير 1396   ساعت: 21:17:57

خوش باوری هم حدی داره آقای حجتی. در همین انتخابات اخیر شورای شهر ایشان یک نفر از اهل فرهنگ اصلاح طلب یا معتدل را به عنوان عضویت در هیات نظارت معرفی نکرد... چند نفر شناخته شده ضد اصلاحات را معرفی کرد و نیروهای اصلاح طلب رد صلاحیت شدند خودش هم با نمایندگان اصول گرای سه گانه هماهنگ بود تا مبادا مخالفانش در شورا لار اکثریت پیدا کنند....آزموده را آزمودن خطاست

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام