با حضور فرماندار ویژه لارستان ،نماینده مردم و مدیر عامل شرکت گاز استان صورت پذیرفت:
آغاز عملیات گازرسانی به شهر عماد شهر و 14 روستای این بخش با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد تومان
زمان انتشار: 7 مرداد 1396 ساعت 09:39:35
تعداد بازدید: 384
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم لارستان،خنج و گراش و مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، عملیات گازرسانی به شهر بیرم و 14 روستای این بخش با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد تومان آغاز شد.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان،با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان،دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان،خنج و گراش،دکتر محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس،علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان،جمعی از مسئولین ادارات ، سید احمد قتالی امام جمعه ، احمد دلاور بخشدار،شهردار ، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران،معتمدین و اقشار مختلف مردم، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی به شهر عماد شهر و روستاهای دیده بان،کردشیر،گاوبست،آبکوهی، تل کشی،کارگاه،باغ،کشکویه،ده میان،خلور،دشتی،زروان،حسین آباد و هرمود به زمین زده شد.
 
گازرسانی به بخش صحرای باغ شامل 317 کیلومتر شبکه گازرسانی پلی اتیلن و فلزی و یک ایستگاهCGS و9 دستگاه TBS می باشد.
 
گفتنی است برای اجرای این طرح بالغ بر 41 میلیارد تومان توسط شرکت گاز استان فارس هزینه می گردد و به گفته پیمانکار، این طرح تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید. یاداور می شود که با اجرای این پروژه، قریب به 3400 خانوار در بخش صحرای باغ لارستان از نعمت گاز طبیعی بهره مندخواهند شد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام