رایزنی کمیته امداد لارستان با منتخبان شورای شهر لار برای رفع محرومیت
زمان انتشار: 30 مرداد 1396 ساعت 20:57:14
تعداد بازدید: 267
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان،اعضای جدید شورای شهر لار با حضور در محل کمیته امداد لارستان از کم و کیف اجرای برنامه های امداد مطلع شدند. 
دلاور مدیر کمیته امداد شهرستان لارستان ضمن عرض تبریک انتخاب اعضای جدید و قدردانی از تلاشها و مساعدتهای شورای قبل اظهار داشت: تمام تلاش کمیته امداد در راستای توانمند سازی مددجویان است که از طریق وامهای اشتغالزایی، ازدواج دختران،ازدواج مجدد بانوان،ساخت مسکن و رهایی از اجاره نشینی،معافیت سربازی فرزندان مددجویان و بیمه های اجتماعی در حال اجراست.
 
مدیر کمیته امداد لارستان با اشاره به اینکه در سال گذشته 314 طرح اشتغالزایی با نظارت کامل اجرا شده تصریح کرد: همین روند و با رشد بیشتر در سال جاری نیز در دستور کار قرار دارد.
 
این مقام مسئول با اشاره به مشکلات موجود در شهرستان خاطر نشان ساخت: از جمله این مشکلات کمک های متفرق و سرگردان خیرین و مردم به نیازمندان است که تعادل و عدالت را به هم زده و خواستار برنامه ریزی مناسب شورا جهت هدایت این کمک ها به سمت امداد شد.
 
وی مشکل بعدی را متکدیان دوره گرد عنوان کرد و خواستار ارائه راه حلی جهت این موضوع شد . همکاری جهت هدایت مردم به سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت و تشویق خیرین به ساخت کانون فرهنگی – تربیتی با مشارکت امداد از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
 
در ادامه اعضای شورای شهر ضمن قدردانی از تلاشهای کمیته امداد لارستان به خصوص در سرفصل اشتغال مددجویان، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با کمیته امداد و رفع فقر و محرومیت از چهره شهرستان اعلام نمودند.
 
در پایان یکی از اعضای شورا مبلغ 90 میلیون ریال را در صندوق امداد ولایت جهت اختصاص وام به مددجویان سپرده گذاری نمود.


علی    قلندری

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام