انصاری لاری و تبادار گزینه های محتمل تر استانداری فارس
زمان انتشار: 14 شهريور 1396 ساعت 17:18:28
تعداد بازدید: 1382
آخرین گمانه‌زنی‌ها از تغییر استاندار فارس؛ حاکی از آن است که ابراهیم انصاری لاری و اسماعیل تبادار گزینه های محتمل تری برای تصدی این مقام هستند.
به گزارش صحبت نیوز در روزهای اخیر نام ابراهيم انصاري لاري استاندار اسبق فارس، مهندس اسماعيل تبادار استاندار اسبق بوشهر، احد جمالي معاون سابق استانداري فارس و معاونت سياسي امنيتي در استانداري قم، سيد احمد عظيمي از نمايندگان اسبق شيراز در مجلس و حيدر اسكندرپور كه از فرمانداران اسبق شیراز در محافل سیاسی اجتماعی و فضای مجازی به عنوان گزینه های مطرح و مورد اجمع برای استانداری فارس مظرح شده است.
 
بر اساس اطلاعات موثق صحبت نیوز مقامات ارشد دولتی در تماس با دکتر انصاری لاری از وی پاسخ منفی گرفته اند و در این تماس ها اسماعیل تبادار که سابقه معاونت استانداری فارس در دوره انصاری لاری را داشته بیش از دیگر گزینه ها مورد تایید قرار گرفته است. البته کماکان احتمال استانداری ابراهیم انصاری لاری بیش از دیگر گزینه ها عنوان می شود.
 
در همین حال نمایندگان استان فارس در مجلس نیز بر حمایت از گزینه های بالا تاکید و سعی بر نشان دادن همراهی با دولت دارند. 
 
صحبت نیوز متعاقبا در مورد تحولات مدیریت استان فارس و معادلات شکل گرفته مطالب موثقی را به اطلاع خوانندگان خواهد رساند.
 

 

کد امنیتی:   
 [4 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
16 شهريور 1396   ساعت: 16:24:56

تا جایی که بنده اطلاع دارم چند روز پیش جناب انصاری از دوستان و همراهان جهت قبول مسئولیت عذر خواهی کرده اند و پیشنهاد داده اند که جناب تبادار مدیریت استان را عهده دار شوند ..

 
لاری 88
Iran, Islamic Republic of
16 شهريور 1396   ساعت: 10:45:26

نماینده مجلس با اعلام حمایت از اصلاح طلبان نشان داد تنها راه باقی ماندنش در معادلات قدرت بازی کی بود کی بود من نبودم است. در الیکه همه می دانند او دشمن درجه یک اصلاح طلبان لارستان است و بارها برای حذف آنها تلاش کرده است. 

 
مطلع
Iran, Islamic Republic of
16 شهريور 1396   ساعت: 10:11:55

احتمال استانداری تبادار بیشتره

 
اصلاح طلب
Iran, Islamic Republic of
16 شهريور 1396   ساعت: 02:52:24

حالا این وسط نماینده جبهه پایداری چرا خودشو انداخته وسط.... کسی خبری داره؟ لطفا خبر بدید

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام