مجلس بزرگداشت دانش آموزان جانباخته هرمزگانی در لار برگزار شد
زمان انتشار: 16 شهريور 1396 ساعت 17:06:36
تعداد بازدید: 461
از سوی سازمان دانش آموزی مدیریت آموزش و پرورش لارستان مجلس یادبود و بزرگداشت دانش آموزان نخبه هرمزگانی که در حادثه دلخراش اخیر به لقا الله پیوستند در نمازخانه مدیریت برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان در این مراسم که رییس، معاونین، کارشناسان مدیریت، ریحانی مسوول سازمان دانش آموزی و تعدادی همکاران فرهنگی حضور داشتند با اجرای چند برنامه از جمله قرائت قرآن،پخش کلیپ، قرائت چند مقاله و دیکلمه توسط دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی از مدارس متوسطه شهید زینلی و فاطمیه س، یاد و خاطره آن به حق پیوستگان گرامی داشته شد.
 
در ادامه نیز محمد فیاض پور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد مربی فقید و دانش آموزان جانباخته گفت: چون این عزیزان در راه تعلیم و تربیت گام نهاده و در این راه نیز مظلومانه جان باختند بر اساس آیات و روایات اجر شهدا و علما داشته و با آنها محشور می شوند.
 
وی همچنین در قسمتی از سخنان خود با اشاره به اینکه مسوولان امر وظیفه دارند در برگزاری اردوها تمام لوازم و اسباب در جهت ایمن سازی سفرها فراهم نمایند تاکید کرد که برگزاری اردوهای شاد و مفرح حق دانش آموزان است و نباید از این فرصت نیز محروم شوند.


روابط عمومی معاونت اداره کل    ومدیریت آموزش وپرورش لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام