مراسم بدرقه تیم هندبال بانوان شهید چمران/ 25 شهریور, تالار وحدت لار
زمان انتشار: 20 شهريور 1396 ساعت 16:23:31
تعداد بازدید: 605
تیم شهید چمران لارستان پس از قهرمانی خود در لیگ برتر کشور و کسب سهمیه حضور در مسابقات لیگ باشگاه های آسیا به کشور ازبکستان میزبان برگزاری این مسابقات اعزام خواهد شد. 
به گزارش صحبت نیوز، تیم شهید چمران با هدایت نشمین شافعیان و همراهی مربی، سرپرست و فیزیوتراپ به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد.
 
زائر رئیس هیأت هندبال لارستان و عضو هیأت رئیسه تیم هندبال شهید چمران گفت: خوشبختانه تیم با تمرینات فشرده و اصولی که تا امروز پشت سر گذاشته از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و امید می رود نتایج قابل قبولی را در این مسابقات کسب نماید.
 
وی خاطر نشان کرد: با رایزنی هایی که با بازیکن اروپایی برای حضور در تیم شهید چمران داشته ایم به نتایج قابل قبولی رسیده ایم که ان شالله در روزهای آتی به تیم ملحق خواهد شد.
 
زائر در مورد صحبت های باشگاه برای حضور یک بازیکن لژیونر اروپایی دیگر گفت؛ هنوز نمی توان صد در صد قول داد که حتما بازیکن را جذب خواهیم کرد اما همچنان امیدواریم.
 
در جلسه ای که جهت هماهنگی مراسم بدرقه تیم شهید چمران لارستان برگزار گردید مقرر شد این مراسم در تالار وحدت لارستان شنبه شب مورخه 25 شهریور 96 ساعت 20 با حضور مسئولین لارستان و جمعی از پیشکسوتان برگزار گردد.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام