راننده امانت دار تاکسی شهر لار 12 میلیون تومان طلا را به صاحبش برگرداند
زمان انتشار: 21 شهريور 1396 ساعت 11:31:15
تعداد بازدید: 784
هاشم مهدویان راننده تاکسی وظیفه‌شناس شهر لار، طلا و جواهراتي به ارزش 12 میلیون تومان به صاحبش برگرداند. 
به گزارش صحبت نیوز وی گفت: پس از پایان کار روزانه خود، جهت صرف ناهار به منزل مراجعه کردم که متوجه شدم یک کیف در صندلی عقب خودرو جا مانده است. مهدویان افزود: پس از مشاهده کیف، مقدار قابل توجه ای طلا و جواهرات شامل گردنبند، گوشواره و دستبند وجود داشت.
 
وی اظهار داشت: بدون فوت وقت سریعاً به سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار مراجعه و مراتب را به مسئولان اعلام کردم و محتویات کیف صورتجلسه شد. این راننده وظیفه شناس بیان داشت: خوشبختانه سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار با پیگیری مناسب موفق به شناسایی صاحب کیف شد.
 
وی گفت: با پیدا شدن صاحب اصلی این اموال بسیار خوشحال شدم و خرسندم که نگرانی یک خانواده را رفع کردم و هدفی جزء رضایت خداوند از این کار نداشته ام و معتقدم حق الناس حقی است که باید ادا گردد. صاحب اموال مفقود شده با قدردانی از اقدام خداپسندانه این راننده با ایمان اظهار داشت: باید از این راننده بزرگوار تجلیل شود. وی الگوی مناسبی برای دیگران در امانتداری و حسن خلق است.
 
محمد امین منتظری، مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر لار و حومه نیز با قدردانی از این راننده وظیفه‌شناس گفت: در سطح شهر لار بیش از 180 خودرو تاکسی درون شهری وجود دارد که زیر نظر این سازمان فعالیت دارند. به گفته منتظری، این رانندگان در زمان بکارگیری از کانال های مختلف مورد استعلام و گزینش می شوند و همگي وظيفه شناس و امين مردم و سازمان مي باشند.
 
وی افزود: تقاضاي سازمان از مردم اينست که هنگام جابجایی درون شهری حتما از خودروهای تحت نظارت این سازمان استفاده کنند.


سید کامران    علوی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام