جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها در جویم برگزار شد
زمان انتشار: 22 شهريور 1396 ساعت 21:36:06
تعداد بازدید: 415
جلسه هماهنگی جشن عاطفه ها صبح امروز با حضور نماینده بخشدار جویم و سایر مسئولین بخش در بخشداری جویم برگزار شد.
 به گزارش صحبت نیوز، نماینده بخشدار در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی شهر و شهردار به جهت فضاسازی مناسب در هفته دولت و دهه امامت و ولایت(اعیاد قربان و غدیر) انتقاد خود را نسبت به عملکرد ضعیف برخی ادارات در این ایام ابراز داشت و گفت: هفته دولت متعلق به قشر و جناح خاصی نیست و این مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر است.
 
بهادر رحمتی سپس به دستور کار جلسه اشاره و عنوان داشت که رسیدگی به وضعیت محرومین وظیفه همه ما است و با توجه به شروع مدارس و بضاعت بعضی خانواده ها در تهیه لوازم التحریر و کیف و کفش این وظیفه سنگین تر خواهد بود به همین جهت خواستار همکاری تمامی ادارات و نهادها با کمیته در برگزاری هرچه با شکوهتر جشن عاطفه ها هستیم.
 
در ادامه مسئول کمیته امداد امام (ره) بخش های جویم و بنارویه در سخنانی اظهار داشت : با توجه به بازگشایی مدارس، برگزاری جشن عاطفه ها سنت خوب و حسنه ای است که هر ساله در سطح کشور انجام می شود و امیدواریم امسال نیز همچون سالهای گذشته این جشن با همدلی و مشارکت مردم و مسئولین و با حضور بهتر نیک اندیشان برگزار گردد.
 
عبداله تقی زاده افزود: انتظار ما این است که هم شورای شهر و هم شهردار دلسوز جویم که همواره در کار خیر مشارکت داشته و دارند، امسال نیز مشارکت نمایند. وی در ادامه تصریح نمود: هدف از ایجاد پایگاه فرهنگ سازی و مطرح کردن بعد فرهنگی قضیه است و از این پس نیز به جز جشن عاطفه ها تصمیم داریم شعبه های امداد و شورای کمیته امداد در بخش تشکیل دهیم.
 
حبیب قاسمی شهردار جویم نیز با اشاره به سنت حسنه نیکوکاری بیان داشت:اعتقاد من بر این است که کمیته امداد در روستاها و مرکز بخش نشستی با معتمدین و خیرین داشته باشد چرا که این طرح با برگزاری جلسه در مساجد و ...می تواند در راستای کمک به نیازمندان مثمر ثمر واقع شود. گفتنی است جشن عاطفه ها روز پنج شنبه 23 شهریور در پایگاه های سطح بخش و جمعه 24 شهریور در مصلی های نماز جمعه برگزار خواهد شد.
 
خبرنگار-آرزو جهان پیما


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام