صدور مجوز ۲ پژوهش‌سرای دانش‌آموزی در لارستان
زمان انتشار: 23 شهريور 1396 ساعت 13:23:16
تعداد بازدید: 226
معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش لارستان از صدور مجوز ۲ پژوهش سرای دانش‌آموزی در لارستان خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، جلسه هیأت امنای پژوهش سرای دانش‌آموزی لارستان با حضور اعضای این مجمع در مدیریت آموزش‌وپرورش لارستان برگزار شد. در ابتدای این جلسه معاون مدیرکل و مدیر آموزش‌وپرورش لارستان در سخنانی با اشاره به اینکه برای نخستین‌بار است که پژوهش‌سرا به‌صورت هیات امنایی اداره خواهد شد، اظهار داشت: پژوهش‌سرای دانش‌آموزی باید مهارت‌های زندگی و پاسخ‌گویی به مطالبات مردمی و ایده‌پردازی را محور کار خود قرار دهد و نیروی‌های پژوهشگر را شناسایی کند.
 
محمد فیاض‌پور برگزاری همایش‌های علمی و جشنواره‌های تخصصی و ایجاد ارتباط با شرکت‌های دانش‌بنیان را از دیگر وظایف ذاتی پژوهش‌سرا دانست. در ادامه محسن شاه‌محمدی معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش لارستان پس از برشمردن اهمّ وظایف پژوهش سرا، بر فعالیت مستمر و در تمام ایام سال تأکید کرد و با اعلام یک خبر خوش برای جامعه دانش‌آموزی و فرهنگیان گفت: پس‌ازآنکه سال‌ها از سوی وزارت، پژوهش‌سراهای دختران و پسران ادغام و فقط یک مرکز برای شهرستان‌ها تعریف‌ شده بود، با تلاش و پیگیری‌های مجموعه مدیریت آموزش‌وپرورش، مجوز دو مرکز با دو کد مجزا جهت لارستان صادر شد و از امسال دو پژوهش‌سرا جهت خواهران و برادران فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.
 
در این جلسه همچنین دکتر خلیل راسخی به‌عنوان مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی بوعلی (پسران) و دکتر سودابه عبدالله‌پور به‌عنوان مدیر پژوهش‌سرای دانش‌آموزی دانش (دختران) معرفی شدند.


روابط عمومی معاونت اداره کل    ومدیریت آموزش وپرورش لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام