طی پیام تبریکی؛
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش مهمترین دغدغه های خود را با استاندار فارس در میان گذاشتند
زمان انتشار: 27 شهريور 1396 ساعت 09:57:46
تعداد بازدید: 868
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش در قالب پیام تبریکی به استاندار جدید استان فارس شرایط کنونی حوزه فعالیت خود و چشم انداز و بیم و امیدهای آینده را با وی در میان گذاشتند. متن این پیام در زیر می آید.
محضر استاندار محترم استان فارس؛ جناب آقای اسماعیل تبادار   
 
ابتدا انتصاب شایسته شما را به سمت استانداری فارس تبریک می گوییم و توفیق شما را در خدمت به مردم این خطه پهناور و فرهنگ مدار آرزومندیم.   
جناب استاندار، چنانکه مستحضرید خطه جنوب فارس به عنوان یکی از پیشروترین مناطق جنوب در مبارزه با استعمار و استبداد از صدر مشروطیت تا پیروزی انقلاب اسلامی مطرح بوده و پس از انقلاب نیز از خاستگاه های بنام «اصلاحات» که ادامه طبیعی راه انقلاب اسلامی است شناخته می شود.  
بر اهل نظر پوشیده نیست که در سالیان اخیر اهل اصلاح به بهانه های مختلف در معرض بی مهری و صدمات بسیار بوده اند. لارستان نیز به فراخور محوریت شخصیت های بزرگ اصلاح طلبی که در دامان خود پرورده نه تنها از این رویه مستثنی نبوده بلکه به انحاء مختلف مورد جفای مضاعف واقع شده است. تا جایی که در یک دهه اخیر هیچ پروژه قابل ذکری در خطه لارستان، خنج و گراش به بهره برداری نرسیده است و در زمینه سیاسی نیز به بهانه های مختلف شاهد حذف چهره های اصلاح طلب لارستان، خنج و گراش از عرصه های انتخابی و انتصابی جنوب فارس بوده ایم. نمونه بارز آن، کنار گذاشته شدن چهره های مطرح اصلاح طلب از عرصه رقابت در دو دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی و قرار گرفتن ناگزیر شخصی از لیست جبهه پایداری بر کرسی مجلس نهم و تکرار این رویه در انتخابات مجلس دهم بوده است. 
نتیجه قهری چنین اتفاقی نیز اعمال نفوذ برای قرار گرفتن افرادی ضعیف در مناصب مهم جنوب فارس و جلوگیری از مشارکت نیروهای اصلاح طلب در انتخابات شوراها و اعمال فشارهای گوناگون بر فعالان اصلاح طلب خطه جنوب فارس بوده است. 
اگرچه چنین اعمال نفوذ و فشارهایی هزینه طبیعی کنش های اصلاح طلبانه محسوب می شود اما اکنون بیم آن می رود که بازماندگان نمایندگانی که در پی انتصاب «سیدمحمدعلی افشانی» استعفا نامه خود را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم کردند در پوشش حمایت از دولت و با نشان دادن چهره معتدل از خود به اعمال نظر و نفوذ در مدیریت جنوب فارس بپردازند! چنانکه علی رغم جدیت و ایستادگی مدیریت پیشین استان با اعمال نفوذ، مانع جایگزینی نیروهای کارآمد به جای مدیران ضعیف و وابسته به دولت های نهم و دهم شدند. 
امروز و در آغاز فصلی جدید از کار دولت تدبیر و امید، شورای اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش ضمن اعلام حمایت از حضور آن مقام محترم در راس مدیریت استان فارس توجه شما را  به اعمال نفوذ احتمالی جریان مخالف دولت تدبیر و امید در لوای تاکتیک های مقطعی جلب می کنیم. جریانی که در صورت موفقیت پایه های بی اعتمادی بدنه حامی دولت تدبیر و امید به برنامه های دولت را در مناطق مختلف استان فارس بنا خواهد نهاد. 
امید است با تدبیر آن مقام محترم زمینه اصلاح امور استان پهناور فارس و نگاه توسعه محور به این خطه فراهم آید و به امور جنوب فارس نیز توجه ویژه شود. 
شورای اصلاح طلبان لارستان، خنج و گراش و حامیان دولت تدبیر و امید ضمن تبریک مجدد انتصاب شما به سمت استانداری فارس، آمادگی خود را برای هر نوع همکاری در به نتیجه رسیدن برنامه های دولت برخاسته از اراده ملت اعلام می کند.
 
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات لارستان، خنج و گراش
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
28 شهريور 1396   ساعت: 01:50:57

احسنت. باید جلو نمایش اعتدال این ادم تندرو گرفته بشه. 

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام