با حضور مسئولین شهرستان و بخش
مراسم تودیع و معارفه شهردار جویم برگزار شد
زمان انتشار: 15 مهر 1396 ساعت 22:12:32
تعداد بازدید: 612
طی مراسمی با حضور فرماندار ویژه لارستان،معاونت فرماندار،مسئولین شهرستان و بخش جویم،دهیاران،شورای شهر و بخش،مسئولین شهرهای اشکنان،بنارویه و عمادشهر ضمن تقدیر از زحمات حبیب قاسمی شهردار سابق جویم، حسین نجفی زاده بعنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد. 
به گزارش صحبت نیوز، در این مراسم داود شفیعی بخشدار جویم با تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های مهندس قاسمی شهردار اسبق جویم بیان داشت:همه مسئولین رسالت سنگینی به نام خدمت به مردم بر دوش دارند که بایستی این رسالت را هدفمند به سرانجام برسانند همانطور که حبیب قاسمی شهردار دلسوز ،توانمند و متعهد بعنوان مدیری کارآمد توانسته امروز با کارنامه ای درخشان این مسئولیت سنگین را به پایان برساند چرا که یکی از دلایل موفقیت ایشان تعامل و همکاری با مسئولین بوده و امیدواریم شهردار جدید نیز ادامه دهنده راه ایشان باشد. یحیی عبداله زاده ریاست شورای اسلامی شهر جویم نیز با بیان اینکه از مهمترین وظایف شوراها انتخاب شهردار می باشد اظهار داشت: معرفی فردی توانمند جهت مدیریت شهر باعث پیشرفت در کارها خواهد بود و خدا را شاکریم مهندس قاسمی نه تنها شهردار که عضو ششم شورا بودند و خدمات ارزنده ایشان بر هیچکس پوشیده نیست و ایشان لیاقت جایگاه بالاتر از این دارد هرچند که اصرار بر این بود که یک دوره دیگر همچنان شهردار جویم باشند اما توفیق حاصل نشد و در پایان موفق شدیم از بین گزینه های انتخابی مهندس نجفی زاده که فردی متعهد،کارآزموده و با سابقه درخشان می باشد را بعنوان شهردار جدید معرفی نماییم.
 
در ادامه حبیب قاسمی شهردار اسبق جویم نیز با تشکر از مسئولین استانی،شهرستان و بخش و همچنین مجموعه شورا،شهرداری و مردم ولایتمدار جویم از تعامل و همکاری که بین مجموعه بود سخن گفت و شمه ای از اقدامات انجام شده در دوره خدمت خود را عنوان نمود از جمله: پروژه سنگ شکن،ساختمان شهرداری و شورا،مسکن ارزان قیمت،میادین و بلوارهای سطح شهر،مسیل ها و پل 186 متری،پارک های سطح شهر و آسفالت معابرکه معادل 415 هزار متر مربع می باشد.
 
حجة الاسلام صفری امام جمعه شهر اشکنان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار سابق جویم ویژگی های حسین نجفی زاده را با عناوینی چون تدین،ایمان،ارزشی بودن،نظم،روابط عمومی بالا،ولایتمداری،اخلاق خوب،تعامل و ارتباط قوی با روحانیت بیان نمود. حسین نجفی زاده شهردار جدید جویم در ادامه با تقدیرو تشکر از تمامی مسئولین بویژه مسئولینی که از شهر اشکنان در این مراسم حضور داشتند تصریح کرد:اگر تلاشی حاصل شده نتیجه همکاری جمعی بوده و از شورای شهر جویم نیز به جهت اعتماد و انتصاب این مسئولیت سپاسگزارم و امیدواریم خدمات شایسته و بایسته ای در این شهر داشته باشیم که در پایان شرمنده شورای شهر و مردم نشویم و همه ی سعی ما این است که از تمام پتانسیل های موجود در جهت پیشرفت این شهر استفاده نماییم.
 
جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی عمران و آبادانی شهر را نتیجه تلاش مهندس قاسمی،شورای شهر،مجموعه شهرداری و همکاری شهروندان دانست و یادآور شد این حرکت روبه جلو در دوران شهردار جدید نیز بایستی با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد و قانون مداری را جزو لاینفک مدیریت شهری دانست و افزود: شفافیت مالی، درآمد پایدار و توجه به قانون در شهرداری ها باید مورد توجه قرار گیرد.
 
در پایان حکم انتصاب حسین نجفی زاده به عنوان شهردار جدید جویم اهدا و از خدمات ارزنده حبیب قاسمی شهردار سابق جویم تجلیل شد.
 
لازم به ذکر است در این مراسم بخشدار و ریاست شورای اسلامی شهر مشکلات شهر و بخش جویم را عنوان نمودند و خواستار پیگیری مسائل توسط مسئولین شهرستان شدند.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام