همزمان با سراسر کشور؛
جشن عاطفه ها در مدارس « جویم » برگزار شد
زمان انتشار: 20 مهر 1396 ساعت 00:57:12
تعداد بازدید: 355
همزمان با سراسر کشور، امروز چهارشنبه،مرحله دوم جشن عاطفه ها با عنوان « شور عاطفه ها » با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و تامین بخشی از هزینه های تحصیل آنها همزمان با سراسر کشور، در مدرسه شبانه روزی عترت جویم برگزار گردید.
 به گزارش صحبت نیوز، دراین مراسم که مسوولین بخش، معلمان و جمعی از دانش آموزان حضور داشتند ابتدا امیرحسین باقری رییس آموزش و پرورش منطقه جویم ضمن تشکر از حضور مسوولین در این آیین خداپسندانه بیان داشت: امروز روز شور عاطفه هاست. روزی که باید شعر « بنی آدم اعضای یکدیگرند » را مصداق کمک به همنوع قرار دهیم و این همدلی را به خاطر بسپاریم و با همکاری و تعامل بتوانیم همواره قدم در راه خیر بگذاریم.
 
در ادامه عبداله تقی زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) جویم نیز با نیکو عنوان نمودن این جشن خاطرنشان کرد: :شرط اول بریده شدن از خسران و تبهکاری این است که ایمان داشته باشیم و ایمان یعنی عمل کردن به دستورات مبین اسلام،ممکن است خیلی ها مسلمان باشند اما ایمان نداشته باشند.
 
وی اظهار داشت: عمل نیک انجام دادن منحصرا ساخت حسینیه و مسجد نیست. عمل نیک یعنی هرچیزی که رضای خدا در آن باشد و عبادت به جز خدمت خلق نیست و من افتخار می کنم، امروز در جمعی قرار گرفته ام که همه نیکوکار هستند و دستشان با جیبشان آشناست و سپاسگزارم از مسوولین و مدیران بخش جویم که در این جشن شرکت نموده اند، چرا که ذخیره و پس اندازی که می توان به آن تکیه کرد از همین مجالس بدست می آید.
 
در پایان با نواخته شدن زنگ شور عاطفه ها توسط مسوولین کمک های نقدی جهت دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد. گفتنی است این جشن با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی جویم برگزار شد.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام