حماسه حضور مردم جویم در راهپیمایی یوم الله 13 آبان
زمان انتشار: 14 آبان 1396 ساعت 10:30:45
تعداد بازدید: 365
مردم جویم به ویژه مسئولین و دانش آموزان همزمان با سراسر کشور، با حضور در راهپیمایی 13 آبان ، فریاد استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.
 به گزارش صحبت نیوز، مراسم راهپیمایی 13 آبان در جویم روز با حضور اقشار مختلف به ویژه مسئولین و دانش آموزان از مقابل بانک صادرات به سمت آموزشگاه شبانه روزی عترت برگزار شد.
 
در این راهپیمایی باشکوه انقلابیون ولایتمدار جویم همچون سالهای گذشته با مشت‌‌های گره کرده شعارهای کوبنده ای در حمایت از ایران اسلامی، آرمان های امام راحل(ره)، رهبر معظم انقلاب، شهیدان و محکومیت دشمنان ایران و اسلام سر دادند.
 
حجة الاسلام احمدی امام جمعه شهر جویم در این مراسم باشکوه با اشاره به رویدادهای این روز بزرگ و حضور مردم همیشه در صحنه این شهر افزود:دانش‌آموزان بعنوان رهروان خط ولایت در این گردهمایی با حضور پررنگ خود نشان دادند که نسل جدید انقلاب، پای ارزش‌های امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی ایستاده است و اجازه نخواهند داد کشور ایران تسلیم دشمنان جنایتکار به ویژه شیطان بزرگ، آمریکا گردد.
 
پایان بخش این آیین ملی قرائت قطعنامه سراسری 13آبان،نواختن زنگ استکبارستیزی،اهدای جوایز و لوح سپاس به فرهنگیان و دانش آموزان بسیجی و به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل بود.
 
گفتنی است اجرای سرود توسط دانش آموزان بسیجی مدرسه شهید بهشتی جویم نیز از دیگر برنامه های این مراسم بود.
 
خبرنگار:آرزو جهان پیما


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام