معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در جلسة کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بخش اوز :
در بخش اوز پتانسیل ها و ظرفیت های خوب سرمایه گذاری وجود دارد/ ما چه بخواهیم و چه نخواهیم بایستی به سمت سرمایه گذاری بخش خصوصی برویم
زمان انتشار: 10 آبان 1396 ساعت 15:28:21
تعداد بازدید: 173
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت:خوشبختانه در بخش اوز پتانسیل ها و ظرفیت های خوب سرمایه گذاری وجود دارد، لذا بایستی سرمایه گذاران در حوزه های مختلف صنعت، خدمات، تولید، گردشگری و غیره فعالیت کنند.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛جلیل حسنی در جلسة کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری بخش اوز اظهار داشت: این گونه جلسات بایستی حتماً بازخورد و خروجی داشته باشد و فقط این نباشد که جلسه ای در حد حرف گرفته شود.لذا بایستی مصوبات اینگونه جلسات تمام و کمال عملیاتی و اجرایی گردد.
 
وی افزود: خوشبختانه هم در مرکز شهرستان در محل فرمانداری مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذاران و هم در مرکز بخش اوز اتاق کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری راه اندازی گردیده است که سرمایه گذاران بتوانند از این ظرفیت بوجود آمده استفاده نمایند .
 
فرماندار ویژه لارستان گفت: ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، بایستی به سمت سرمایه گذاری بخش خصوصی برویم و راهی غیر از این هم نیست. اگر بناست که فرزندان ما مشغول به کار بشوند و آیا اگر می خواهیم شهر و روستاهای تابعه ما رونقی در آن ایجاد شود، بایستی سرمایه گذاران بیایند و به بحث تولید و اشتغال ورود پیدا کنند.
 
وی خطاب به تمامی سرمایه گذاران داخلی و خارجی گفت: همه بیایید و برای ایجاد تولید و اشتغال در منطقه سرمایه گذاری کنید و برای توسعه و رشد شهرستان تلاش و همت نمایید و در این خصوص تمامی ادارات شهرستان نیز برای حمایت از سرمایه گذاری آمادگی کامل دارند و بنده نیز حاضرم برای امر سرمایه گذاری در شهرستان از دیگر برنامه های کاری خود بزنم و با سرمایه گذاران تا مرکز استان هم بروم، چون بحث تولید و اشتغال در اولویت است و این از ضروریات مردم و فرزندان ماست و هم باعث رشد و توسعه منطقه می شود.
 
حسنی در ادامه تصریح کرد: هر چه هماهنگی ها و ارتباطات بین سرمایه گذاران و فعالین بخش اقتصادی با مسئولین بیشتر باشد، کارها و سرمایه گذاری ها بهتر به نتیجه می رسد که مطمئناً اقدامات خوب و اساسی در منطقه لارستان به ثمر خواهد نشست.
 
وی گفت: کار گروه توسعه و اشتغال در تمامی بخش ها بصورت مستمر انجام خواهد شد، تا انشاء الله در بحث تولید و اشتغال لارستان الگو باشد، چرا که اولویت اول و آخر ما در شهرستان تولید و اشتغال است. لذا بایستی تلاش کنیم که همه به سمت ایجاد تولید و اشتغال برویم.
 
وی تاکید کرد: اگر فردی می خواهد در منطقه سرمایه گذاری کند، نبایستی با هیچ مشکلی مواجه شود. لذا بخشداران جلسات مستمری را با شوراهای اسلامی،دهیاران و سرمایه گذاران در سطح بخش برگزار نمایند و گزارش آنرا به کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان انعکاس نمایند. البته جلسات خروجی داشته باشد و نه صرفا با یک جلسة در حد حرف تمام شود.
 
فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه بخش اوز دارای نیروهای انسانی توانمند، مشارکت جو و کسانی هستند که احساس مسئولیت می کنند،افزود: بحث تولید و اشتغال نبایستی منحصر به امسال و سال آینده باشد بلکه بایستی همه سالها توجه خود را نسبت به بحث تولید و اشتغال معطوف نماییم.
 
حسنی با اشاره به اینکه مشکل اول کشور و جوانان ما اشتغال است،خاطر نشان کرد: در این خصوص همه بایستی بسیج شویم و بحث تولید و اشتغال را عملیاتی کنیم. البته تا کنون طرح ها و پروژه های خوبی در سطح شهرستان اجرایی گردیده است، اما باز هم کم است و بایستی به ندای فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفته و تولید و اشتغال را در منطقه فراگیر نماییم.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: اگر در هر روستایی یک طرح اشتغال زایی اجرایی گردد، مطمئناً رونق خوبی را شاهد خواهیم بود وا گر می خواهیم پیرو اصلی ولی فقیه باشیم و اگر می خواهیم به کشور خود خدمت کنیم و اگر می خواهیم عرقی را نسبت به خانواده و نسبت به فرزندان خود داشته باشیم، بایستی وارد حوزة اقتصادی شویم و تولید و اشتغال را بهبود ببخشیم.
 
حسنی در ادامه خاطر نشان کرد: مشاغل خانگی را احیاء کنید و سعی گردد تولید کننده و کارآفرین باشیم و نه فقط مصرف کننده. معاون استاندار فارس در پایان افزود: در حوزة بسیج سازندگی هم طرح های خیلی خوبی در سطح شهرستان ایجاد شده است و من بعد هم از این ظرفیت و پتانسیل بسیج سازندگی استفاده شود.
 
پیش از این نیز تعدادی از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و خواستار رفع این مشکلات شدند که روسای ادارات ذیربط پاسخ مقتضی را ارائه کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام